21 ŞUBAT 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

21 Şubat 2020 (21.02.2020) Cuma günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 23. Yarış gününde; 6 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14/Dişi mücadelesiyle İzmir yarış programının başlangıç startı verilecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 1 – BEST MASTER , 2 – FİRDES TAY ve 3 – WALTZ GOES ON yeterli olacağını düşündüğümüz isimlerdir. 

 2. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW koşusu ile Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Başarılı koşuları ve form durumuyla öne çıkan 5 – KIZILHAN küçük kuponlara alternatif tek yazılabilir. Rakip arayanlar ise; 2 – MANİLYA , 6 – ÖZERDİNÇ ve 4 – KAFADAR‘ı yazarak geniş oyun yapabileceklerini belirtmiş olalım. 

 3. KOŞU İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU AÇIK A-3 mücadelesinde; 4 ve Yukarı 4 İngiliz safkanın birincilik çekişmesini izleyeceğiz. 1400 metrelik kum pistte yapılacak günün önemli yarışında; Denk güçte isimlerin bir araya gelmiş olmasından ötürü HEPSİ diyerek bu ayağı riske atmamanızı öneriyoruz. 

 4. KOŞU : 3 Yaşlı 5 İngiliz atın 1600 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4 koşusu ile Üçlü Ganyan oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 3 – ROBIN SON , 2 – LUVİ ve 1 – NEOS kazanması en muhtemel safkanlar olarak çalışmalarımızda önplana çıkmaktadırlar. 

 5. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Altılı’nın tabela ayağı için start verilecektir. 1600 metrelik kum pist üzerinde yapılacak zorlu sınavda; Gördüğü yarışlar ile formunu geliştiren 5 – ÖZMAHİDE bu defa MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz isimdir. 

 6. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 yarışı ise, günün kapanış ayağını oluşturmaktadır. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Hafif kilo avantajıyla 8 – RUNNER SUN günün bir diğer teki olarak tahminimizde yer alacaktır. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

21 ŞUBAT 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 2 – 3
  2. AYAK: 5 – KIZILHAN // 2 – 6 – 4
  3. AYAK: HEPSİ (4 AT)
  4. AYAK: 3 – 2 – 1
  5. AYAK: 5 – ÖZMAHİDE (BANKO)
  6. AYAK: 8 – RUNNER SUN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.