21 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 21 ŞUBAT 2016 PAZAR AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Sayın yarışseverler genel olarak İZMİR ilimiz de başarı tablomuz biraz daha yüksek görünmektedir. Bu yüzden bizleri takip ederken özellikle de İZMİR Şirinyer Hipodromu tahminleri için değerlendirmeleriniz de yorumlar da bulunduğumuz safkanları kuponlarınıza yazmaya özen göstermenizi hatırlatmak isteriz…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İzmir altılısına banko bir tek ile başlamak istedim. Zorlu bir mücadele olsa da 2 – SONG BLUE rakiplerinden sıyrılıp birinciliğe uzanacağını düşünüyorum.

2. KOŞU: 2 – KINOWA bu sefer 3 – TIGLON tarafından avlanabilir. Bu yüzden bu ismi ayırmadan yazmak  en doğrusu olacaktır.

3. KOŞU: Tehlikeli bir ayak daha görünüşe göre; 3 – DERBİŞAH ve 2 – BİLDENHAN arasında geçecek gibi duran yarışta, mesafenin uzaması bu isime dezavantaj olabilir. Bu durumda bu tür mesafelerde başarılı sonuçlara imza atan 4 – MAZIKIRAN ben buradayım diyor.

4. KOŞU: 5 – KIŞLALI ve 2 – GARANTİ arasındaki mücadeleye sonradan katılabilecek isim 4 – DORABEY bu ayak için ön planda olan safkanlardır.

5. KOŞU: Burada koşularını beğendiğim 4 – SUN BURN ilk at olarak önereceğim isimdir. Daha sonra; Ağır kilosun rağmen usta binicisiyle 1 – MORE THAN A GAME ve 5 – TEREX ciddi rakipleri olarak çıkmaktadır.

6. KOŞU: Günün bir diğer bankosu olarak burada 3 – NIKOLAYEV önermek istiyorum. Siz değerli yarışseverler bizim kurgumuzu göz önünde bulundurarak tuttuğunuz safkanları eklemeyi unutmayınız…

 

21 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – SONG BLUE (BANKO)
  2. AYAK: 2 – 3
  3. AYAK: 3 – 2 – 4 
  4. AYAK: 5 – 2 – 4
  5. AYAK: 4 – 1 – 5
  6. AYAK: 3 – NIKOLAYEV (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.