Altilim.net ailesi olarak sizlere her daim ufak çaplı kuponlar ile kazandırmanın peşinde olduğumuzu tekrar hatırlatırız… Bugün günlerden 21 Ocak 2018 Pazar… Adana At yarışları şablonumuzda 4 TANE BANKO sunarak sizlere neredeyse oynanması en basit, en küçük şablon sunduk ve nihayetinde başarılı olduk… Elbette ki bu tekleri kullanarak kendisine ve şansına güvenenler MİSLİ MİSLİ oyunu bulmuşlardır… Verdiği para gözümüzde değil, sadece sitemizde ki başarılı şablonlar ile her daim yarışseverlere yardımcı olabilmemiz bizim sevincimizdir… 

21 Ocak 2018 Adana Altılısı 163 TL gibi bir rakam verdi. Buradan da anlaşılan şu ki bayağı tutturan dostlarımız var… Eminim ki sitemizi takip ederek kazananlar da çok fazladır. Sizlerden ricamız şudur; Lütfen burada bir dosthane gösteriş sergileyerek yarışseverlerle birlikte her ŞABLONUMUZUN altına KUPONLARINIZI gönderin. Çünkü; Herşey bizim şablonlarımızdan ibaret değil… Varsın az versin ama kazanan bizler olalım. Evet bu kadar BANKO ile verdiği rakam çok çok iyi. Her site gibi gidip 1.05’e koşan atları sizlere banko önermiyoruz. Ama geliri yüksek olan AGF’leri de (sözüm ona AGF, bizler bir gün öncesinden yazdığımız için tahminleri ertesi gün at AGF çıkıyorsa suç bizim değil) BANKO verebiliyoruz. Hiç bir zaman GÖSTERİŞ TABANLI olmadık, olmayacağız. Sizleri bir araya getirerek kazanmanın daha kolay olabileceğini düşündük. Lütfen katılım gösterin ki daha büyük altılıları hep birlikte kazanın. 

21 OCAK 2018 – ADANA ALTILISI

21 OCAK 2018 – ADANA ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: 2 – GREAT MASTER // 5 – 4 – 6 – 1 – 9
  2. AYAK: 1 – 10 – 11 // 8 – 6 – 4
  3. AYAK: 1 – 3 // 7 – 2 – 8
  4. AYAK: 1 – AŞEMEZ // 4 // 3 – 5
  5. AYAK: 1 – GÖRGÜNCAN (BANKO)
  6. AYAK: 1 – BABABÜLENT (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.