21 OCAK 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA 21 OCAK 2016 Perşembe günü 7 koşulu bir program var. 7’li Ganyan ve 7’li Please 1. Koşu ile saat: 18:00’da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – PRENSES IRMAK içlerinde en güzel galobu yapan safkandır. Bu yüzden MAIDEN’a veda etmesini bekliyorum. Hem Yedili Ganyanın başlangıç koşusu hem de Günün Ganyanı’na denk gelen bu yarışta favori olan PRENSES IRMAK gelmez ise, rakip olabilecek isimler ise; 3 – ORDİNARYÜS PINAR ve 1 – LADY BELLA ganyan olarak karşımıza çıkabilirler.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılı ganyanın başlangıç ayağı ve basit gibi görünen bir koşu. 5 – OZİBEY sanırım yüzde 40’a yakın veya üzerinde AGF çıkacaktır. Ama bu koşu bana o kadar da basitmiş gibi gelmedi. Biraz incelediğim zaman 2 – CAMUZAĞA ve 3 – KAÇAR FEVZİ yakın takipçileri olacağını düşünüyorum. Daha sonra; 7 – ŞAHDEMİR ve 8 – ŞUBATHAN usta jokeyleri ile her an ters köşe yapabilirler. Koşuda süpriz yapmasını beklediğim isim ise; 4 – KAZANOĞLU olacaktır. Biraz kalabalık geçtim. Ama OZİBEY gelmez ise dediğim gibi bu ayak karışır sayın yarışseverler. Bizler burada gelebilecek atları çalışmalarımız sonucu sizlere aktarıyoruz. Bu kadar at yazıp da favorinin gelmesi de kısmettir diyerek diğer ayağa geçiyorum.

3. KOŞU: Döndük dolaştık yine M. AKYAVUZ’un favorisine geldik… Dediğim gibi ilk ayakta OZİBEY’i getiremezse buradaki 12 – SURDEMİRKIR ile daha önceki yarışlarında başarılı olmuş bir jokey. Rahat bir birincilik elde edebilir. SURDEMİRKIR bana daha sağlam bir banko gibi geliyor. Bu yüzden 12 – SURDEMİRKIR altılının ikinci ayağında banko olarak öneriyorum.

4. KOŞU: 1 – BARGİLYA , 4 – MONTPELLIER ve 3 – MAVİ ADALI bu ayak için yeterli olacaktır.

5. KOŞU: Sanırım birinci ayaktaki M. AKYAVUZ’a güvensizliğim bu programdan sonra değişecek gibi. Bu koşuda 7 – KÜÇÜK MATRA ilk at olarak çıkmaktadır. Rakipleri ise; 8 – OFSAYT , 3 – EBU EMİR ve 2 – BROWSER olarak değerlendiriyorum.

6. KOŞU: 5 – MİNİF REYİS günün bir diğer bankosu olacaktır.

7. KOŞU: 4 – ANIZARBOS , 5 – CARAMBITA , 3 – SKY INN , 13 – AFRİKAYA BAKAN (7 ve 12 ile ekürü) ve 9 – BAYRAMOĞLU (11 ile ekürü) bu ayak için yeterlidir.

 

21 OCAK 2016 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 // 2 – 3 – 7 – 8 – 4
  2. AYAK: 12 – SURDEMİRKIR (BANKO)
  3. AYAK: 1 – 4 – 3
  4. AYAK: 7 // 8 – 3 – 2
  5. AYAK: 5 – MİNİF REYİS (BANKO)
  6. AYAK: 4 – 5 – 3 – 13 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.