21 OCAK 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 21 Ocak 2016  Perşembe  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – FLY SO FREE üçte üç yapabilecekmi ? bunun için herşey müsait yanlız bu pist ve bu mesafede hiç favori at gelmemiş şartlı 4 yarışlarda izmirde o yüzden ben burada rakiplerini yazmak zorundayım bunlarda 3 – KİNG YAVUZ ve startta kalmaz ise 1 – BALACK SAİLOR olur.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 – SOYLUKRAL benim ilk atım 1 – MUHRİP yakın rakibi durumunda, bu mesafelerde başarılı olabilen 3 – NEVVARE ve boş kilosuyla koşunun favorisi durumundaki 8 – MONDİNİN OĞLU ise benim sürpriz atım.

3. KOŞU: İzmirde dişilere ait maiden koşularda çok az favori at maidenden çıkabilmiş. Bilhassa maiden koşunun ilkinde favori atı yazmakla birlikte sürpriz atlarada yer vermek gerekir. Buna göre benim sıralamam şöyle 7 – ULTRASTAR, 4 – LUCKY TİME, 5 – PENDİK FIRTINASI (4 ve 5 nolu atlar eşit puandalar ikisinden biri gelebilir) ve sonrada plase atlardan biride gelebilir değerlendirmek size kalmış.

4. KOŞU: 5 – BADE HANIM günün bankosudur. Yanlız ben bu koşuda at yazmak isteyenlere iki at tavsiyem var 3 – ROKSANA ve 1 – LADY TİFFANY.

5. KOŞU: 2014 yılı izmirde birader koşusunu 3 – GÖKBAKIR kazanmış ve 4 – KAÇIN GELİYOR 1 boy arkasında ikinc olmuş o koşuda gökbakır favori imiş bugün ise bu iki at eşit puanda ve favori durumundalar. Ben gökbakırı daha avantajlı görüyorum ve banko olarak öneriyorum. Dileyenler kaçın geliyor adlı atı yazabilirler.

6. KOŞU: 3 – NAME HER NAME, 4 – PİNK DİAMOND, 5 – PRİNCESS SİRENA ayrım yapmadan yazılmalıdır. Koşunun bombası ekürilerden 7 – SAVİOR ANGEL’den gelebilir.

7. KOŞU: İlk atım 7 – DEMİRAĞA 1 – GHOST OF DARKNESS, 3 – SİNABUNG ve 8 – YOUR TİME’nin dışına çıkmaz görüşündeyim eğer çıkar diye düşünüyorsanız bu ayağı kapatmak zorundasınız.

21 OCAK 2016 İZMİR AT YARIŞI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 1 – 3 – 8

2.AYAK: 7 – ULTRASTAR // 4 – 5

3.AYAK: 5 – BADE HANIM // 3 – 1

4.AYAK: 3 – GÖKBAKIR // 4

5.AYAK: 3 – 4 – 5 – 7

6.AYAK: 7 – 1 – 3 – 8  Ben yorumlarımı sitemize yazdıktan sonra güvenilir bir kaynaktan aldığım bilgiyi size aktarmak istiyorum son ayakta 11 – BABA GÜR adlı atında iyi durumda olduğu ve ganyan olabileceği duyumunu aldım yazabilenler ilave etsinler.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.