21 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 21 Mart 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan oyunu 1. koşu ile saat 14:00’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Güzel bir hafta ve BURSA programı ile eğlenceye kaldığımız yerden devam edelim. 21 Mart Pazartesi Bursa at yarışı tahminlerimizde bir sağlam banko ile sizlere kurgu sunduk. Bursa 21 Mart 2016 yorumlarım şu şekilde olacaktır. 

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Bir önceki BURSA 2100 mt. koşusunda kendisinden güçlü atlarla bir arada koşup güzel bir üçüncülük elde eden 1 – GÖZÜM KALDI burada rahat bir birincilik elde edecektir. Yedili please ve yedili ganyan ayağı olan bu koşuda banko önerimdir. Dilerseniz tuttuğunuz safkanları yanına ekleyebilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılı ganyan bu koşu ile Bursa’da başlayacaktır. Saatler tam 14:30’u gösterdiğinde 4 ve Yukarı İngilizler starttaki yerlerini almayı bitirip ŞARTLI-5 mücadeleye katılacaktırlar. Bu koşuda 1 – YORKVILLE QUEEN ilk önereceğim safkandır. Rakipleri ise; 6 – KÜLÜNK SULTAN ve 7 – LITTLE BIRD olarak görüyorum. 

3. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar Handikap-15 ile beşli ganyan ayağı başlayacaktır. Bu koşuda 2 – SANEM KIZ diğer rakiplerine oranla bir adım önde gözüküyor. Diğer şanslı isimler ise; 4 – PEXUSS , 3 – GURBETÇİLE ve 1 – VEZÜV dikkat edilmesi gerekilen safkanlardır. Süprizi ise 7 – PADOKGÜLÜ yapabilir.

4. KOŞU: 6 – YALÇINIM burada benim ilk önereceğim isimdir. 2 – GALAPAGOS ciddi rakibi konumundadır. 7 – KÖÇERGÜLÜ ve 3 – ÖZÜMBEYAZ daha sonra şans verilebilecek isimlerdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar KV-8, Trilye Koşusunda 3 – DEMİRDÖVEN banko olarak önerimizdir. 

6. KOŞU: Biraz sıkıntılı bir koşu gibi gözüktüğünden burada yazılabilecek atlar şu şekilde olacaktır; 2 – KARA ARDA , 3 – MAKEDON , 1 – SAWYER ve 7 – RED REBEL dışına çıkabileceğini düşünmüyorum. Bu verdiğim sıra ile kendi kurgunuza ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

7. KOŞU: 1 – ÇERKES BEY (2 ile eküri) MADEIN’a veda etmeye çok yakın bir safkan. Küçük kuponlar da tek bile bırakılabilir. Rakip olarak önerebileceğim isimler ise; 6 – SELÇUKLUBEYİ , 8 – ALFIRTINA ve 9 – İBİŞKIZI değerlendirilebilir.

 

21 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 6 – 7

2.AYAK: 2 – SANEM KIZ // 4 – 3 – 1 // 7

3.AYAK: 6 – YALÇINIM // 2 – 7 – 3

4.AYAK: 3 – DEMİRDÖVEN (BANKO)

5.AYAK: 2 – 3 – 1 – 7

6.AYAK: 1 – ÇERKES BEY // 6 – 8 – 9

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.