21 KASIM 2015 – BURSA ALTILISI

20 Kasım 2015 Cumartesi BURSA At Yarışında iki farklı program bulunmaktadır. 9 Koşulu bu programda 1. ALTILI GANYAN Saat: 12:00’da, Yedili Ganyan / Yedili Please Saat: 13:00’de ve 2. ALTILI GANYAN saat: 13:30’da başlamaktadır. BURSA programı biraz zor geçecek gibi görünüyor, kendi tuttuğunuz atları bizlerin tahminleri birleştirerek kuponlarınızı yatırmanızı öneririz. Cumartesi Bursa programında herkese bol şanslar dileriz.

 

1. KOŞU – (1. ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): Bu ayakta erkek ve dişi atlar bir arada olduğu için tercihlerinizi erkeklerden yana kullanabilirsiniz. Çünkü bu mesafelerde yüksek oranda erkek atlar kazanmış durumdadır. Zaten 4 at ile kapanmış oluyor bu ayak. Yine de tuttuğunuz atlar var ise ekleyebilirsiniz. 1 – ALOKAYA (8 ile ekürü) , 2 – BORAFIRTINASI (3 – 4 ile ekürü) , 5 – KEREMCAN , 6 – ZEYBEKŞAH buraya yeterli olacaktır. Süpriz 9 – KAYNANA yapabilir.

2. KOŞU: Birinci altılının ikinci ayağı 4 ve Yukarı Araplar HANDİKAP-15, bugün İSTANBUL’da (20.11.2015) aynı koşu tipini seyrettik ve burada 7 Numaralı TURBOJET süpriz olarak kayıtlara geçti. Şimdi bu koşu tipinde genel olarak bültenlerde en son sıralarda bulunan bir at geldiği için bu ayağın süpriz bir sonuç ile biteceği kanaatindeyim. Ama tam tersi de olabilir, At yarışı bu deyip geçeceğim. Bu yüzden ben bu ayağı HEPSİ diyerek kendi kuponumda dahil kapatacağım.

3. KOŞU – (YEDİLİ PLEASE BU KOŞU İLE BAŞLAR): 1 – DİDİ KOÇİ günün bankosu olmayı hak ediyor. DİDİ KOÇİ son 2 koşusunu da kum pistte uyumlu jokeyi ile çok rahat kazanmıştır. Aynı performansı göstereceğinden şüphem yok.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): MAIDEN bir koşu sırasıyla; 2 – ASLANTAŞ ,  3 – ÇERKES BEY , 4 – ÖZDORUK , 5 – TAHSİN BEY,  6 – TUMBULEFE’nin yazılmasını öneriyorum. 9 – ASİ KIRTAY dikkat.

5. KOŞU: 6 – DOĞUHAN daha önce bu gruptaki rakiplerini geçmiş olduğu için ve de kuponumuza tek gerektiği için şansımı DOĞUHAN’dan yana kullanacağım. Geniş oynayanlar (1 – 8 – 12) Rakipleri olur.

6. KOŞU: 5 – MIDAS TOUCH ve 6 – MY KONOS

7. KOŞU: 3 – STAR OF ROCK tek tutuyorum. M.KAYA idaresinde kazanmaya en yakın isim.

8. KOŞU: 1 – AĞAZAMANI , 7 – ERSİNİM ve 10 – İBİŞKIZI

9. KOŞU: 1 – SONIC BOOM ve 2 – HAŞİM AĞA

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.