21 Haziran Salı günü KOCAELİ / KARTEPE Hipodromunda gerçekleştirilen yarış programına vermiş olduğumuz ALTILI tahmini başarılı olmuştur. Gönül ister ki daha büyük ikramiyeleri kazandırabilelim. Ama akmasa da damlatarak toplatırız sorun değil… www.altilim.net SİTESİNİN herhangi bir site olmadığını, burada yapılan paylaşımların gerçek bir bakış açısı ve çalışmalar sonucu sizlere aktarıldığını unutmayınız. Burada verilen ŞABLONLAR ile kendi tuttuğunuz atları ekleme / çıkarma yaparak güzel bir kupon hazırlamanız için varız… Tutturan bütün yarışseverlerimizi, takipçilerimizi canı gönülden kutlar daha büyük ikramiyelerin nasip olmasını dilerim… BOL ŞANSLAR 

Adsız

21 HAZİRAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.