21 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

21 HAZİRAN SALI günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

SALI günü ilk yarış yeri olan ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 8 koşulu bir program vardır. Ne kalabalık ne de zor bir program… Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce sizlere ANKARA tahminlerimiz ile yardımcı olmaya çalışacağız. 21 Haziran Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: Ankara’da günün ilk 3’lü ganyanın başlangıç koşusu 5 ve Yukarı Arap atlarının ŞARTLI-5 mücadelesi ile 1600 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. Bu grubun üzerindeki safkanlar ile start almış bir isim olan 2 – BESLENEY çok rahat bir yarış çıkararak kazanabilir. Ağır kilosuna rağmen 1 – ATMACA BEYİ en ciddi rakibi olacaktır. 3 – GÖKKALE ve 5 – GÖLCÜK ASLANI sonraki şanslı gördüğüm isimlerdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin KV-6 mücadelesinde 1 – ANKARALI uyumlu jokeyi ile yine banko olarak önereceğim isimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan ekranlara gelecektir. 2 – FRODO BAGGINS , 5 – BRIGITTE , 7 – MY İNCİ ve 4 – MY COST yeterli olacaktır.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi ile Beşli Ganyan oyununa start verilecektir. 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda 2 – RABAT GÜZELİ ve 1 – BİNDALINGÜLÜ arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum. 9 – YAVUZ HATUN önde boş kalır ise ciddi rakip olacaktır. 3 – ŞİVENAZ bu mesafelerde etkili koşabilen bir safkan sürpriz yapabilir, dikkat.

5. KOŞU: ANKARA’da Dörtlü Ganyanın başlangıç ayağında 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ekranlara gelecektir. 2100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – KIZILYILMAZ ve 1 – GUNNER ikilisi ayrımsız şekilde kuponlara yazılmalıdır. 3 – DEMİRPENÇE bu ikilinin ciddi rakibi olacaktır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4/D mücadelesinde kum ve çim pist ayırmadan başarılı yarışlar sergileyen 1 – STORM GIRL (5 ile eküri) günün en sağlam bankosu olacaktır.

7. KOŞU: ANKARA’da tabela ayağına geldiğimizde ise 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 zorlu mücadelesi ekranlara gelecektir. Neredeyse birbirine denk güçte isimlerin birlikte start aldığı bu koşuda 1 – KAÇIN GELİYOR , 4 – LENGÜR LÜNGÜR ve 3 – ULAKÇI (5 ile eküri) birlikte şans verilmesi gereken isimlerdir.

8. KOŞU: Günün son ayağı 1900 mt.’lik çim pistte 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile gerçekleşecektir. 3 – ROYAL PUNCH ve 4 – ZEUS öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Rakip olarak; 1 – ORADINARIO değerlendirilebilir.

21 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 5 – 7 – 4
  2. AYAK: 2 – 1 // 9 // 3
  3. AYAK: 4 – 1 // 3
  4. AYAK: 1 – STORM GIRL (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 4 – 3
  6. AYAK: 3 – 4 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.