Loading...

21 ARALIK 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

21 ARALIK 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA 21 Aralık 2015 Pazartesi günü 6 Koşu mevcuttur. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Bol Şanslar Dileriz…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 4 – İNCİR ÇEKİRDEĞİ , 1 – DÜŞEŞ , 2 – MİNİF REİS ve 9 – GÜLAYCIK ilk ayak için bakalım yeterli olacak mı… Süprizi 10 – BİZİMOĞLAN yapabilir dikkat…

2. KOŞU: 1 – BARGİLYA ve 14 – PRENSESIRMAK öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmeye en yakın safkanlardır. Daha sonra 4 – DESTEKIZIM , 15 – ROJBIN ve 13 – PİYONA (5 ile ekürü) rakiplerinin hatasını affetmeyecek safkanlar olarak gözüme çarptı.

3. KOŞU: Geçen gün tek sunduğumuz “BABAMAAL” yine koşuya katılmış. Mesafe uzamış tabiki. Geçen ki koşu büyük ihtimal 1400 mt.’yi yadırgadı, uzun da daha iyi olduğunu koşularını biraz daha detaylıca inceleyince anladım. Elbette bu sefer tek sunamayacağım, o cesaretimi bir kere kırdı. Ama ilk at olarak önereceğim. Sıralamam; 9 – BABAMAAL , 3 – EASTERN PROMISE , 1 – ÇİFTÇİ SULTAN ve 5 – OLGARHAN olarak bu ayağı da geçebiliriz.

4. KOŞU: 2 – KATNISS günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 6 – SKY INN günün bir diğer bankosu  olacaktır.

6. KOŞU: 3 – KAÇAR FEVZİ , uzun bir aradan sonra tekrar sahalara dönmüş… Bakalım bu ara onu etkilemiş mi yoksa eski performansından hiç bir şey kaybetmemiş mi. İzleyip göreceğiz. Lakin ara veren safkanı burada banko olarak öneremeyeceğim… Rakip olarak; 10 – SEMETEY OĞLU , 1 – GÜVENBAKAN , 2 – ŞUBATHAN (6 ile ekürü) , 9 – GÖLCÜK ASLANI ve 8 – FOBİ kuponlar da bulunması gereken safkanlardır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.