Loading...

21 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

21 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 21 Aralık 2015 PAZARTESİ AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. 6’Lı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – HAMARAT ve 4 – SEPTEMBER WIND arasında birincilik mücadelesi olacaktır. 3 – LEGEND OF CARIA ve 1 – FIGHTING rakiplerinin hatalarını kollayacaklardır.

3. KOŞU: 4 – CEREMONY küçük kuponlar da tek atılabilir. Geçen ki yarışında UZAK ARA kazanarak birinciliğe uzanan CEREMONY yine aynı performansını sergilemesi sonucu yarışın kazananı olacaktır. Yalnız günün de değil ise rakipleri; 2 – FESTİVALE ve 6 – PEMBE BULUT en ufak hatasında devreye girecek safkanlardır. Süpriz olarak uzun bir aradan sonra yarışlara dönen 5 – TORUN ANGEL bombacı İ. KALE ile bu ayağı karıştırabilir. İ. KALE yeni yeni gündeme gelmeye başlayan birisi, çok değişik bu arkadaş yüzünden son zamanlar da altılı kaybettiğim oldu. Hep de süpriz getirdi, ama artık dikkatim de bakalım şimdi dikkat ediyoruz diye gelmemezlik yapacak mı yoksa aynı şekilde bombalamaya devam mı edecek… İzleyip göreceğiz.

4. KOŞU: 4 – GÖNÜL FIRTINASI ve 2 – ESRAR DEDE arasında geçmesini beklediğim bir koşu olacaktır. Geniş kuponlarda 5 – HÜSNÜBALA ve 6 – TIRPANBEY yazılması gerekir. Hele ki Fuat Çakar bu aralar formunu yakalamışken hiçe atmak olmaz…

5. KOŞU: 2 – ARZAK günün en sağlam bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 2 – SARJANA daha önceki geçtiği rakipleri ile start alıyor. Küçük kuponların bir diğer sığınabilecekleri liman olabilir. Lakin ben bu ayakta biraz tahmini geniş tutmak istiyorum pek sıcak bakamadım SARJANA’ya mesafe kısa. Burada 7 – TAHİRİ , 8 – MY GOLD ve 5 – NIKOLAYEV’in mesafenin kısalmasından faydalanabileceklerini düşünüyorum. Yine bu ayakta süpriz bir sonuca imza atabilecek isim ise 1 – GREEN BARON olabilir.

7. KOŞU: 5 – BULLETPROF (4 ile ekürü) , 2 – SIR PATRICK , 13 – BİHTERCAN , 10 – PASIFIC OCEAN ve 1 – SİDELİ arasında geçebilecek yarıştır. En iyi sprint atan kazanır. Burada BULLETPROF ilk at olarak yazdım sıralamada, gelmemesi için hiç bir problem gözükmüyor. Lakin olur da yarış karışırsa devamın da yazdığım safkanlar devreye girebilirler.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.