21 AĞUSTOS 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ÇARŞAMBA günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 15:30’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

21 AĞUSTOS 2019 ÇARŞAMBA (21.08.2019) İSTANBUL 55. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR: 4 ve Yukarı 9 Arap atının katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW mücadele ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1500 metrelik kum pistte seyredeceğimiz bu koşuda; 3 – GERGİN , 2 – DALİCİM , 1 – AKALP , 5 – ŞENHAN ve 8 – İLGİLGE (9 ile eküri) birlikte kuponlara yazılması taraftarıyız. 

4. KOŞU: 2 Yaşlı 11 İngiliz safkanın start alacağı 1400 metrelik çim pistte ki MAIDEN yarış ise, BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağını ekranlara getirecektir. 3 – HEMEDAN , 11 – MIA PREZIOSA , 6 – SOUTH WEST , 7 – STARLIKE , 5 – MY CHAMPION ve 2 – ERKARSLAN çalışmalarımızda önplana çıkardığımız isimlerdir. 

5. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların 1400 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 8 safkanın sahaya çıkacağı yarışta; Sevdiği pist ve mesafede uyumlu pilotuyla 2 – UÇANBEY HAN günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

6. KOŞU: M. KEMAL KARAMEHMET KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesiyle birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik çim pist üzerinde seyredeceğimiz günün önemli yarışında; 3 ve Yukarı 6 İngiliz atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. Bu aralar Ahmet ÇELİK şaşkın gibi at bindiğinden, 1 – DEPOSITORY banko olarak öneremiyoruz. Yanına 6 – PADRE PADRONE ve 4 – STALLION FALCON eklenerek sağlama alınmasını öneriyoruz. 

7. KOŞU: İstanbul altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan AZİZİYE KOŞUSU AÇIK G-2/DHT yarışında; 3 Yaşlı 7 Arap safkanı katılacak olup, 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek günün bir diğer önemli mücadelesinde; Daha önceki koşuda da rakiplerini geride bırakan 6 – SÜRGÜNTAY günün bir diğer teki olarak şablonumuzda yer vereceğimiz isimdir.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların start alacağı 2100 metrelik uzun mesafeli çim pist üzerinde ki HANDİKAP-16/DHÖW mücadele ile program üzerinde ki son koşuyu izleyeceğiz… 3 – ONURLUEFE , 4 – ÖZDAMAR ve 5 – ACARTÜRK ikilisi burada birlikte şans verilmesi gereken isimlerdir. 

21 AĞUSTOS 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 3 – 2 – 1 – 5 – 8
  2. AYAK: 3 – 11 – 6 – 7 – 5 – 2
  3. AYAK: 2 – UÇANBEY HAN (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 6 – 4
  5. AYAK: 6 – SÜRGÜNTAY (BANKO)
  6. AYAK: 3 – 4 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.