Değerli altilim.net takipçileri herkese merhabalar. Pandemi dolayısıyla zor zamanlar geçirdiğimiz şu dönemlerde 2020 yılında Kurban ayına gelmiş bulunmaktayız. Sosyal mesafeyi korumayı unutmadan sevdikleriniz ile beraber nice bayramlar diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyorum.  🙂

Madem bayram dolayısıyla duyuru hazırladık o halde biraz da bizden bilgi verelim 🙂 Bildiğiniz üzere son zamanlarda siteyi daha iyi yerlere getirebilmek adına bülten ve sohbet gibi özellikler üzerinde çalışıyoruz. Bu süreçte gerek gönderdiğiniz kuponlarla gerek gönderdiğimiz kuponların altına yaptığınız yorumlarla gerek kupon gönderemediğimiz günlerdeki anlayışınızla bizlere destek oldunuz. Sağolun var olun, sizler sayesinde bu çalışmaları yapmak için enerji buluyoruz.

Peki ne durumdayız? Bültenimiz hazır. Hatta Android kullanıcıları için sitede indirme linkimiz de bulunuyor. Geçilmez adı altında yayınladık. Ancak bunu siteye de taşıyacağız ve sadece bülten ile sınırlı kalmayacak. O gün koşan safkanların hem yarış videolarını izleyebilecek, hem de beğendiğiniz isimleri TAKİP ET butonuyla takibinize alabileceksiniz.

Bu ne işe yarayacak? O safkan örneğin 2 hafta sonra tekrar koştuğunda sistem sizi uyaracak ve takip ettiğiniz safkan gözünüzden kaçmamış olacak.

Sohbet bölümü de getiriyoruz. Bunun sebebi siz değerli takipçilerimizin sayısı oldukça fazla ve birbiriniz ile iletişim halinde olmanızın çok faydalı olacağını düşündük. Tıpkı puanlı bülten ve at takibi gibi sohbet bölümü de çok kısa süre içerisinde aktif olacak.

Şunu da belirtelim. Sektörde ne yazık ki bir çok site paralı hizmet veriyor. Ancak biz “at atı geçer.” mottosuyla yola çıktığımız için sizlere kuponlarınızda sadece fikir vermeyi amaç edindik. Kurguyu tamamen sizlere bırakıyoruz. Dolayısıyla da sitemizdeki tüm özellikler ÜCRETSİZ olacak. Bu her daim böyle kalacak. Belki arada reklamlar alabiliriz, onu da anlayışınıza bırakıyoruz. 🙂

Tekrardan herkese iyi bayramlar dileriz. Sevgiler, saygılar!

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.