2018 TAY DENEME KOŞULARI İÇİN KAYITLAR YAPILDI

13 Mayıs 2018 Pazar günü İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda dolu dolu bir yarış programı bizleri bekliyor… 63. ERKEK TAY DENEME ve DİŞİ TAY DENEME KOŞULARI’nın kayıtları tamamlanmış olup aynı gün ANNELER GÜNÜ KOŞUSU , TJK Asli Üyelerinden merhum HASAN ADALI KOŞUSU ve MEHMET YAVUZ YILMAZ KOŞUSU’da bulunmaktadır.

Pazar günü gerçekleşecek Erkek Tay Deneme Koşusu’na 14, Dişi Tay Deneme Koşusu’na 12, Anneler Günü Koşusu’na 16, Hasan Adalı Koşusu’na 8, Mehmet Yavuz Yılmaz Koşusu’na ise 19 safkanın kaydı yapıldı.

Erkek Tay Deneme Koşusu (Açık – G1)

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 13 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan  yarış, çim pistte 1600 metre mesafeli olacak. 3 yaşlı safkan İngilizlere mahsus koşuda erkek taylar, 1 Temmuz günü koşulacak 92. Gazi Koşusu öncesi güçlerini sınayacaklar. Birincilik ikramiyesi 550.000 TL olan Erkek Tay Deneme Koşusu’na kayıt yaptıran safkanlar şöyle: 2017 yılı galibi PERSHING

2018-erkek-tay-deneme

Dişi Tay Deneme Koşusu (Açık – G1)

Gazi Koşusu’nun bir diğer önemli provası ise dişi safkanların katılacağı Dişi Tay Deneme Koşusu olacak. Birincilik ikramiyesi 550.000 TL olan koşu yine çim pistte ve 1600 metre mesafeli olarak gerçekleştirilecek. Bu önemli koşu için kayıt yaptıran safkanlar şunlar: 2017 yılı galibi MISS HELİN

2018-disi-tay-deneme

2018-erkek-ve-disi-tay-deneme-kosulari-muhtemel-jokeyler

Anneler Günü Koşusu (G1 / DHT / Dişi)

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü adına düzenlenecek koşu bu yıl G1 seviyesine yükseltildi ve birincilik ikramiyesi 385.000 TL olarak belirlendi. 4+ yaşlı safkan Arap dişi atlarına mahsus olacak ve çim pistte 1600 metre mesafede koşulacak. Koşuya kaydı yapılan safkanlar; AMANKAYA, BİNDALINGÜLÜ, FALEZ, GÖZYAŞI GECESİ, HİRA, KINALI KUZU, KISRAKBAŞI, MARİSSA, NİLDA, NURLUTAÇ, PATRONİÇE, RENGÜL, SİGNORA, DÜŞLEM, MADAM ELLİ veSANBERK.

Hasan Adalı Koşusu (KV – 8 / D)

14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek günün bir diğer kupalı mücadelesi ise, 1992 yılında Kulübümüz Asli Üyesi olan ve 2006 yılında kaybettiğimiz Hasan Adalı adına düzenlenen koşu olacak. Çim pistte 1600 metre mesafede koşulacak olan koşuya 4 + yaşlı safkan İngiliz kısrakları katılacak. Birincilik ikramiyesi 80.000 TL olan Hasan Adalı Koşusu’na; CHERI CHERI LADY, MISAE, Mİ BOMBON, FLASHING GIRL, GLEN, MISS HELİN, TARSUS BEYAZI ve WANETA isimli kısrakların kaydı yapıldı.

Mehmet Yavuz Yılmaz Koşusu (KV – 21)

2015 yılında Kulübümüz Asli Üyesi olan ve Aralık 2017’de aramızdan ayrılan Mehmet Yavuz Yılmaz anısına ilk kez düzenlenecek olan koşuya 4+ yaşlı safkan İngiliz atları katılacak. 1600 metre çim pistte gerçekleşecek olan mücadelenin birincilik ikramiyesi 56.000 TL. HARPUTLUNUN OĞLU, URFAGÜLÜ, ERSÖZLÜ, WINCHESTER, DUBLIN, BÖRTEÇİNE, KHOR KALBA, HILL HEAD, KISS YOUR HANDS, REKOR, PAN REKA, DEDE TAŞI, ASLAN KOÇUM, BUNGALOW, WINTER GALLOP, BORANTAY, YİĞİTER, NORTHERN WEST ve BAY JAK isimli safkanlar koşuya kayıt edildi.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.