20 ŞUBAT 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

20 Şubat 2020 (20.02.2020) Perşembe günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 22. Yarış gününde; 7 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesiyle İZMİR’de Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pistte yarış hayatlarına merhaba diyecek olan 11 safkanın öncelikli olarak ayaklarının düz basmasını temenni eder, LOCKTON KOŞUSU’nda başarılar dileriz… 4 – KING JIM KEY , 6 – POWERMAN (1 ile eküri) , 11 – SOUL OF THE TIME , 2 – DORIAN ve 9 – MEVSİM burada kazanmaya en yakın görünen safkanlardır. 

 3. KOŞU : 4 ve Yukarı 8 İngiliz atın katılacağı HANDİKAP-15/Dişi yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek bu koşuda; Sevdiği pist ve mesafede, uyumlu pilotuyla 1 – OVER ALL fotoyu önde geçmeye en yakın safkan konumundadır. Rakip yazarak geniş oyun yapacakların; 3 – FRESH YOURSELF ve 2 – GIALLO RAGAZZA‘yı gözardı etmemesini öneririz.

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların bir araya geleceği ŞARTLI-4 mücadeleyle birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; Sevdiği pist ve mesafede 2 – MY ROYAL SUN etkili binicisiyle günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

 5. KOŞU : M. TURHAN OĞAN KOŞUSU KISA VADE-8/DHÖW yarışı ile Üçlü Ganyan oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1600 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz birincilik çekişmesinde; 3 – ALPTUĞHAN çalışmalarımızda bir adım öne çıkan isim oldu. 

 6. KOŞU : 4 Yaşlı 8 Arap safkanın bir araya geleceği 1200 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-15/DHÖW koşusuyla birlikte Altılı’nın tabela ayağını izleyeceğiz. 1 – ŞİFNE EFESİ , 2 – GÖKTEKİNBEY ve 6 – DUYGU SELİ yeterli olacağını düşündüğümüz safkanlardır. 

 7. KOŞU Program üzerinde yer alan bir diğer LOCKTON KOŞUSU’nda; 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın yarış hayatlarına merhaba diyecekleri ŞARTLI-1 mücadele ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılaca yarışta; Galoplarındaki başarısını koşuya yansıtması halinde 4 – OĞLUM GÖKTUĞ birinciliğin güçlü adayı olarak öne çıkmaktadır. Rakip ise 2 – BY THE TIME ve 5 – WARM HEARTED hata kollayacaktır. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

20 ŞUBAT 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 4 – 6 – 11 – 2 – 9
  2. AYAK: 1 – OVER ALL // 3 – 2
  3. AYAK: 2 – MY ROYAL SUN (BANKO)
  4. AYAK: 3 – ALPTUĞHAN (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 2 – 6
  6. AYAK: 4 – OĞLUM GÖKTUĞ // 2 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.