20 ŞUBAT 2019 – BURSA ALTILISI

20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA gününün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 7 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 15. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 2. Koşu ile saat 15:30’da verilecektir. 20 ŞUBAT 2019 (20.02.2019) gerçekleştirilecek 7 koşulu Bursa at yarışı tahminimiz şöyledir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15/DHT mücadelesiyle birlikte BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; Adeta sürpriz kokusu var… Güzel program da ilk ayaktan teslim olmamak adına HEPSİ diyerek 9 safkana da eşit şans tanımak istiyoruz… 

3. KOŞU: 4 Yaşlı 13 Arap atının katılacağı HANDİKAP-14/DHT koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 5 – YUMRUK ve 6 – TUĞTEKİN (13 ile eküri) ikilisinden öncelikli olarak birincilik beklediğimizin altını çizelim… En ciddi rakip konumunda ise; Son yarışlarında sürekli tabela içerisinde kendisine yer bulan 1 – ÇOK YAKIN gözükmektedir… Sürpriz arayanlar; 7 – ASİLBAKİ (11 ile eküri) ve 8 – BABA SAHAKIRAN‘ı değerlendirebilirler… 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15/DHÖW yarışıyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte seyredeceğimiz mücadelede; Son koşusunda 57 kilo ile bu mesafede 1.22’lik derece yaparak, yarıştan birincilikle ayrılmayı başaran 10 – AKÇAAĞA koruduğu formu ve 52.5 kilo olma avantajıyla bir kez daha fotoyu önde geçmesini beklediğimiz isimdir. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı 11 Arap atının start alacağı 1400 metrelik kum pistte ki SATIŞ-1/DHÖW koşusuyla ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Yine Nevzat AVCI idaresinde ki 4 – SÜBYE‘nin önplana geldiği bir mücadeleyi seyredeceğiz… Gerek yarışları gerek galop olarak diğer rakiplerine göre birinciliğin güçlü adayı SÜBYE için fazla bir şey söylemeye gerek yok. Lakin Nevzat AVCI iki yarış üst üste alabilir mi derseniz, durup düşünmek lazım derim. Ama şablonda sadece sizlere fikir sunabilmek adına kurgu çıkarttığımız için günün ikinci bankosu olarak yer vereceğiz… Sizler, bütçeniz doğrultusunda teklerden birini yıkabilirsiniz…

6. KOŞU: BURSA’da tabela ayağında gerçekleştirilecek HANDİKAP-14/Dişi mücadelesinde; 4 ve Yukarı 13 İngiliz safkanın birincilik çekişmesin izleyeceğiz… 1300 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek koşuda; 2 – LADY OF KANEKO , 1 – IMMORTAL LIFE ve 4 – TİNEMİS bu ayağın kapalısı olarak düşünülebilir.

7. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında günün son startını oluşturan MAIDEN/Dişi yarışında; 3 Yaşlı 9 İngiliz atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; 1 – ALWAYS ON MY MIND , 6 – POWER OF ANGELS ve 8 – STRONGER ayrımsız olarak kuponlarda değerlendirilmesini önereceğimiz safkanlardır. 

Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız.

 20 ŞUBAT 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1. AYAK:  HEPSİ

 2. AYAK:  5 – 6 // 1 // 7 – 8

 3. AYAK:  10 – AKÇAAĞA (BANKO)

 4. AYAK:  4 – SÜBYE (BANKO)

 5. AYAK:  2 – 1 – 4

 6. AYAK:  1 – 6 – 8

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.