20 ŞUBAT 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 20 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 15:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

Evet yeni bir hafta günün ilk yarış programı BURSA… Öncelikle şansınızın, bahtınızın açık olması dileğiyle… Bol kazançlı bir hafta olması dileğiyle… Her daim sitemize yeni bir şeyler katmak istiyorum. Evet SOHBET’ten bahsettiniz, biz bu konuya yoğunlaşalım. Bırakalım onlar üreyegörsünler sizin tabirinizle meyve veren AĞAÇ biz, TAŞLAYAN o gavurlar olsun demi? Şimdi çok içtenlikle söyleyeceğim. SOHBET kavramı çok geniş bir platform. Anlık yazılıp, çizilenleri sürekli olarak takibinin yapılması gerekir ve bunun içinde en az 10 kişi belli saatlerde görev değişimi yapması lazım, oturup düşündüm… Şimdi bu SOHBET’te neler olabilir, sizlere onları anlatacağım. Adam geldi merhaba dedi ve arkasından sohbetteki bir kişi veya kişilere olur olmaz laflar etti diyelim ve yönetici ekibinden kimse yok. Ortalığı toz duman götürür dostlarım. Ama SOHBET alanını özel bir üyelik sistemi ile oluşturabilirsek bu sorunları en aza indirgemiş oluruz. Nasıl mı? Mesela E-POSTA , SMS onaylı bir sistem düşünüyorum. Bunun için gerekli araştırmaları ve ilgili kişiler ile görüşüp sistemi, bizim siteye nasıl entegre edebiliriz. Burada şu düşünülmesin ya işte benim cep telefonum gözükecek mi yoksa başkasının eline geçer mi yok öyle bir durum. Buna ne biz müsaade ederiz, ne de bu çalışmayı yapacağımız kişiler. Evet bu sistem belki maliyetli olacak, ama sizlerin görüşünüze sunmadan yaptırmak veya yaptırmaya kalkışmayı asla istemeyiz. Araştırma aşamasındayız. Burada telefon onaylı bir şekilde SOHBET alanı kısmına giriş yapan kullanıcılar eminim ki üyeliklerini yakmak istemediklerinden daha dikkatli bir şekilde konuşmalarını sürdürebilirler. Kimse kimseye hakaret edemez veya o sinirle kuponu yatan kişi istediğini söyleyemez. Bunun çünkü geri dönüşü olmayacak. Bir kişi kaç telefon ile kayıt olabilir ki? Bir veya bilemedin iki… Sürekli aynı sıkıntıyı yaratanları sistemden uzaklaştırarak sizlere daha huzurlu bir ortam sağlamayı hedeflemeyi düşünüyoruz. Bilmiyorum tabiki son söz sizin… Yorumlarınızda ŞABLONLARINIZI sunarken bunun içinde görüşünüz var ise lütfen belirtiniz. Bol ŞANSLAR.

20 Şubat Pazartesi günü Bursa’da yapılacak olan 6 koşulu program bulunmaktadır. 20 ŞUBAT 2017 (20.02.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile BURSA’da ALTILI GANYAN oyunu için ilk start verilecektir. 1300 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 1 – MÜDERRİS ve 8 – OSMAN DEDE ikilisinin birincilik için çekişeceğini düşünüyorum. Rakip eklemek isteyenler; 7 – KAFTAN , 5 – FECİR ve 6 – FIRATIN ÖFKESİ değerlendirilebilir. Sürpriz arayanların; 2 – KIRBULUT ve 3 – PEKSOYUNOĞLU‘nu göz ardı etmemeleri gerektiğini hatırlatmış olalım.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN koşusu ise 1800 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 11 Arap safkanın katılacağı yarışta; 5 – CUKKA , 6 – ÇAMLIBEL ve 10 – YARİSSA yazarak bu ayağıda sağ sağlim geçebiliriz diye ümit ediyorum.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1800 mt.’lik kum pistteki HANDİKAP-16 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – AMAZIG LOVE , 6 – GREEN PUSS , 3 – KARDELINA ve 7 – WARRIOR LADY ayrımsız olarak bu koşuda kazanmaya yakın olarak gördüğüm safkanlardır. Kendi dişine göre uygun bir grup yakalayan 1 – AUTUMN PEARL potoya yakın mesafelerde adından söz ettirebilir, dikkat.

4. KOŞU: 1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek olan 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-15 yarışında; 3 – BABA FERHAT az bir start arası olsa da çalışmasındaki başarısı gözümden kaçmamış olup, günün banko safkanı olarak önereceğim isimdir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların tabela ayağında gerçekleştirecekleri ŞARTLI-2 mücadeleyi 1800 mt.’lik kum pistte izleyeceğiz. 6 dişi safkanın start alacağı bu mücadelede; 2 – NYMPHADORA günün bir diğer banko ismi olarak öneriyorum.

6. KOŞU: 1900 mt.’lik kum pistte yapılacak HANDİKAP-16 yarışta ise; 4 ve Yukarı 10 safkanın birincilik mücadelesini seyredeceğiz. Bursa’da günün son ayağını oluşturan bu yarışta; 4 – SİVASLI MUSA öncelikli olarak küçük kupon yapan dostlarıma alternatif banko olarak değerlendirmelerini önereceğim safkandır. Rakip ekleyecekler ise; 7 – BEYREK , 6 – TURGUT USTA ve 8 – PORSUK BEYİ hata kollayacak isimler olarak görünüyor. Sürprize imza atabilecekler ise; 3 – KEREMCAN , 5 – DÖKERBEY ve 9 – CANKOPARAN gözardı edilmemelidir.

 20 ŞUBAT 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  1 – 8 // 7 – 5 – 6 // 2 – 3

 2.AYAK:  5 – 6 – 10

 3.AYAK:  2 – 6 – 3 – 7 // 1

 4.AYAK:  3 – BABA FERHAT (BANKO)

 5.AYAK:  2 – NYMPHADORA (BANKO)

 6.AYAK:  4 – SİVASLI MUSA // 7 – 6 – 8 // 3 – 5 – 9

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.