20 ŞUBAT 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 20 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ günü yarış programında 6 koşu bulunmaktadır. Altılı Ganyan 1. koşu ile saat: 18:30’da ekranlara gelecektir.  Bol Şanslar Dilerim…

Adana’da 20 Şubat Cumartesi gecesi düzenlenen at yarışı programında yine bankolu ve az tutarlı şablonumuz ile sizlere kurgularınız da yardımcı olmaya çalışacağız… 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar Handikap 15 olan bu koşu aynı zamanda altılı ganyanın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. Burada ilk gözüme çarpan safkan 7 – MURTECİZCAN yaptığı galoplar ile koşuya adeta hazır kıta gireceğe benziyor. Kuponlarda bulunması gerektiğini hatırlatarak diğer sıralamama geçebilirim. Geçen hafta Adana’da 1900 mt. Handikap 14 koşuda burun farkı ile ikinci olan 5 – ONNUMARA bakalım bu kısa mesafeli koşu da kilosunun ağırlaşması dezavantaj olmaz ise güzel bir yarış çıkarabilir. Ama kısa mesafede genelde hafif kilolu safkanlar sprint atarak yarışları kazanmıştır. Sürekli olarak ciddi bir şekilde ONNUMARA’nın yakından takipçisi olan 8 – KÜÇÜK DAYIM burada sprintini iyi ayarlar ise kendisini potoya atabilir. Galoplarında iyi olmasına rağmen MAIDEN’a veda ettikten sonra bir türlü koşulara adapte olamayan 9 – ZOR BELA (2 ile ekürü) burada hem değişen jokeyi hem de ekürü avantajı ile şans verilmesi gereken bir isim olduğunu düşünüyorum. 

2. KOŞU: Aynı atları görünce 02.02.2016’da yapılan yarışı hatırlamamak elde değil. Adeta o yarış gözümün önüne geldi ve hemen açıp tekrar izledim… İki muhteşem at boy farkıyla birinciliği ve ikinciliği paylaşıyorlar… 1 – SİNCAP GÜL ve 4 – PRIZE FOR bu ayak için sanırım fazla söze gerek yok. Bu iki isim bu ayağın kapalısı demektir. Galopları bile birbirleri ile neredeyse aynı olan safkanlar ayrımsız şekilde kuponlarda bulunmalıdır.

3. KOŞU: 1 – DERHADIR bu grubun üzerinde bir isim. Günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 2 – ES ES RUNNER bu zorlu mücadeleden birincilikle ayrılabilir. Lakin 7 – MISTER STRONG ciddi rakip olacaktır. Düşük bir ihtimal de olsa 5 – DUQUAN tatlı bir ganyanla süpriz yapabilir.

5. KOŞU: 2016 Ocak ayının 5’inde ŞARTLI-5 koşusunda güzel bir ikincilik elde eden 3 – KARAESER yine uyumlu jokeyi ile start almaktadır. Yapmış olduğu galopları ile burada birinci olamaması için hiçbir sebep yoktur. Günün bir diğer bankosu olarak önermek istiyorum. 1000’i 1.03 Rahat ve 800’ü 49’a 24 yapan KARAESER bu galobu ile burada kazanmayı hak etmektedir. Dileyen favori ve please isimleri de kuponlarına ilave edebilirler.

6. KOŞU: 6 – BÜNYAN , 8 – HAYATNUR , 3 – ÇAKIRCELEP , 2 – TUŞ KİLİDİ ve 15 – SILASU bu zorlu mücadele için öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir.

 

20 ŞUBAT 2016 – ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 7 – 5 – 8 – 9

2. AYAK: 1 – 4

3. AYAK: 1 – DERHADIR (BANKO)

4. AYAK: 2 – ES ES RUNNER // 7 – 5

5. AYAK: 3 – KARAESER (BANKO)

6. AYAK: 6 – 8 – 3 – 2 – 15

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.