20 OCAK 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

9. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 20 OCAK 2019 (20.01.2019) PAZAR günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların katılacağı HANDİKAP-14/DHÖW mücadele ile ŞİRİNYER’de günün ilk startı, ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını belirleyecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 1 – BABAUÇAN ve 4 – BÜLENT öncelikli olarak kazanmaya en yakın gördüğümüz isimlerdir… Rakipleri ise; 6 – KAMERTAY , 3 – DAİMON , 8 – MÜZEKKAR AĞA , 9 – UÇAN KARACA ve 5 – İPKİNHAN geniş oyunlarda gözardı edilmemesi gereken diğer şanslılardır. 

 2. KOŞU 4 ve Yukarı 7 İngiliz atının start alacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5 yarış ise, BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağını ekranlara getirecektir. 4 – RECO ve 2 – FOREVER HERE çekişmesinin fotoya kadar süreceği aşikar… 1 – BAYDÖKER ve 3 – POWER KING ise en yakın takipçileri olarak, hata kollayacağını düşündüğümüz diğer şanslılardır. 

 3. KOŞU : 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-4 koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 4 – EMEKYEMEZ normal koşullarda kazanır gözüyle bakılabilecek bir safkan… 62 Handikap puanıyla, 5 Kısa Vade yarış gören EMEKYEMEZ için çok fazla söze gerek yok… Lakin ANKARA’da gördüğü iki çim yarışından sonra 171 gün aranın ardından 1 – AZMANTOR ilk defa kum pistte boy gösterecek safkanı, geniş oyunlarda değerlendirilmesini önerebiliriz. Bir dinçlik yarışı çıkararak, bütün kuponları ters köşe yaptırabilir.

 4. KOŞU KORDON KOŞUSU KISA VADE-8/DHÖ yarışta; 4 Yaşlı 6 Arap atının birincilik çekişmesin izleyeceğiz. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün önemli mücadelesinde; Uygun grupta 8 koşuda 7 birincilik elde ettiği Akın SÖZEN idaresinde ki 3 – BABAARİF günün bankosu olarak kuponlara önereceğimiz isimdir. 

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında 1600 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek tabela ayağında ki HANDİKAP-21 koşuda; 4 ve Yukarı İngilizlerin birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 2 – AK DIAMOND ve 3 – DOYOUN HEARTED ayrımsız olarak değerlendirilmesi gereken, grubun başarılı iki ismidir… 

 6. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN yarışı ile günün son startı verilecektir. 1600 metrelik kum pistte yapılacak ve 14 safkanın katılacağı zorlu sınavda; 6 – KANBEDRİ mesafede 1.44’lük derecesiyle küçük kurguların sığınabilecekleri bir diğer liman gibi duruyor… Rakip yazacaklara önerimiz ise; 9 – MEHMETHAN 11 – RED WINNER ve 5 – GO FOR THE AFTER olacaktır.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

20 OCAK 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 1 – 4 // 6 – 3 – 8 – 9 – 5
  2. AYAK: 4 – 2 // 1 – 3
  3. AYAK: 4 – EMEKYEMEZ // 1
  4. AYAK: 3 – BABAARİF (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 3
  6. AYAK: 6 – KANBEDRİ // 9 – 11 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.