20 OCAK 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

20 OCAK 2019 PAZAR günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

20 Ocak 2019 Pazar (20.01.2019) ADANA 9. Yarış gününde 6 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3/DHÖW mücadele ile YEŞİLOBA’da günün ilk startı, ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı için verilecektir. Son yarışında 2.14.02’lik derece ile koşudan üçüncülükle ayrılan 5 – KIRMIZKAYA grubun en iyi derecesine sahip safkanı olarak bu defa kuponlara öncelikli olarak yazılmasını öneririz. Rakip olarak son koşusunu kazanan 7 – LOKOMOTİF başta olmak üzere 1 – ATEŞ KRALLIĞI , 3 – KAÇAR FEVZİ , 4 – KATI SEMİH ve 6 – KORALAY değerlendirilebilecek diğer şanslılardır. 

 2. KOŞU 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖ/Dişi koşusu, 1400 metrelik kum pistte yapılacaktır. Aynı zamanda BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; 3 – DENEF , 6 – MERCANGÖZLÜM , 8 – ROSEMARY , 10 – YALÇINGÜLÜ ve ilk defa start alacak olan TURBO temsilcisi 7 – QUIN ABA galoplarında ki başarısıyla adından söz ettirebilir.

 3. KOŞU :HALİS KÖKBUDAK KOŞUSU KISA VADE-6 yarış ise, günün önemli mücadelesi olup 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Yarışa katılacak olan 4 ve Yukarı 7 İngiliz atının birincilik çekişmesinde; Grubun en başarılı safkanı olarak gördüğümüz 2 – DOWN TOWN küçük kuponların sığınabilecekleri limandır…. Tabi abi – kardeş ikilisi devreye girdiği için geniş oyunlarda 3 – HAS YAĞIZ‘ı da eklemekte fayda var. Nedenini aşağıda hemen anlatıyorum. Sürpriz arayan olursa; 6 – SUMEL HAN‘ı gözardı etmesinler.

Bir yarışta İKİ KARDEŞ at biniyorsa ve buna müsaade ediliyorsa YARIŞSEVERE HAKSIZLIKTIR. Geçen gün 13.01.2019 Pazar ADANA yarışlarında ki 1. KOŞU’yu açıp seyredin; TOPRAKSU, AGF’de YÜZDE 47 ile birinci at… DORU YİĞİT, YÜZDE 15 ile ikinci at. TOPKRASU’ya Ahmet ÇELİK biniyor, DORU YİĞİT’e Müslüm ÇELİK. Şimdi yarışsever olarak TOPRAKSU’ya güvenildi ve geliri de yüksekti ama bizler DORU YİĞİT’i önplana çıkardık, yarışlarından veya galoplarından her neyse. DORU YİĞİT nasıl kazandı yarışı son metreleri açıp izleyebilirsin. Müslüm ÇELİK arkasına bakıyor abisine, gelsene hadi gelsene geçsene bak tutuyorum atı diyor adeta… İçerde bariyer dibinde BİŞKEKHAN yürümeye başlayınca, baktı ki işin rengi değişiyor Müslüm ÇELİK var gücüyle atı çalıştırarak YARIM BOY farkla koşuyu kazanıyor. 

 4. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4 koşusuyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını izleyeceğiz. 5 – HAWKING başarılı yarışları ile takip listemizde de yer alan ve grubun önde gelen ismi olduğundan da günün bankosu seçtiğimiz safkandır. 

 5. KOŞU : Adana altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-15/Dişi mücadelesini seyredeceğiz. 5 – CRACKER BABY günün bir diğer bankosu olarak önermek istiyoruz… Burada en ciddi rakibi olan PERSISTANCE uzun start arasından sonra sadece OCAK ayında iki kere galop yaptırılmış olması yeterli olmadığını düşündüğümüzden, şablonda yer vermek istemedik. Tabi sizlerin düşüncesi farklı ise değerlendirebilirsiniz.

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5/DHÖW yarış ile ADANA’da günün son startı verilecektir. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 8 safkan start alacaktır. 4 – DORU YİĞİT , 5 – ÖZBATU ve 6 – BİŞKEKHAN öncelikli olarak kuponlarda yer verilmesi taraftarıyız. 7 – DERİN MAVİ ise geniş oyunlarda sürpriz için değerlendirilebilir. 

Lütfen sadece site şablonundan değil, siteye tahmin yollayan yarışseverlerin kurgularınıda inceleyiniz… Çok güzel tahminler gönderen, kurgulayan arkadaşlarımız vardır… 

20 OCAK 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 5 – KIRMIZKAYA // 1 – 3 – 4 – 6
  2. AYAK: 3 – 6 – 8 – 10 // 7
  3. AYAK: 2 – DOWN TOWN // 3 // 6
  4. AYAK: 5 – HAWKING (BANKO)
  5. AYAK: 5 – CRACKER BABY (BANKO)
  6. AYAK: 4 – 5 – 6 // 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.