20 OCAK 2017 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 20 OCAK 2017 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. www.altilim.net Bol Şanslar Diler…

CUMA günü KOCAELİ Hipodromu 7 koşu ile gündüz yarışlarına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da; "SAPANCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU" olacaktır. 20 OCAK 2017 (20.01.2017) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-13 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. KOCAELİ Hipodromunda bu koşu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu da başlamış olacaktır. 6 İngiliz safkanın katıldığı yarışta; 1 – BATURALPBEY ağır kilosuna rağmen birinciliğe daha yakın olarak gördüğüm isimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN koşusu 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 2 – ÇETİNBABA , 3 – DEDE DORUK , 6 – KAZAZEDE ve 5 – KAYAPRENSİ burada kazanmaya en yakın isimlerdir. 9 – ŞEYMANINGÜLÜ ise sürprizde değerlendirilebilir.

3. KOŞU: ​​GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  4 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-1 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1700 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 1 – FORT LAUDERDALE günün ilk banko safkanı olarak bu kritik koşuda önereceğim isimdir. Kritik koşu neden derseniz GÜNÜN GANYANI davası mevcut… Ama ben güvendiğim isimleri tek bırakmayı seviyorum biliyorsunuz.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 koşusu 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 – KUTUP uygun grupta rahat bir birincilik elde edebilecek safkan olarak görüyorum Ama beklenilen yarışı sergileyemezse bu pist ve mesafede başarılı dereceler çıkarmış olan 2 – ÇERMİ KHAN ve 5 – ÖZBİLGİN ciddi rakipleri olacaktır. 

5. KOŞU: ​​SAPANCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU , 4 ve Yukarı Arapların katılımı ile 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. KV-8 mücadele olan bu koşuda; Start arası olmasından dolayı tek yazmayı riskli olarak gördüğüm 3 – GÜMBÜRGÜMBÜR'e rakip olarak 1 – ATASOY'uda ekleyip rahat bir yarış izlemeyi tercih ederim.

6. KOŞU: KOCAELİ'de günün bir diğer MAIDEN mücadelesi olan bu yarışta; 5 – MAG BEY ve 6 – RECEPCAN ikilisi yeterli olarak gözüküyor.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-14 yarışı ise günün son ayağını oluşturmaktadır. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Son koşusunda kendisininin iyi idare edilmesi halinde güzel sonuçlar çıkarabileceğini ispatlayan 7 – SERBEYHAN bir diğer banko safkan olarak önerimdir.

20 OCAK 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – 3 – 6 – 5 // 9

2.AYAK: 1 – FORT LAUDERDALE (BANKO)

3.AYAK: 4 – KUTUP // 2 – 5

4.AYAK: 3 – 1

5.AYAK: 5 – 6

6.AYAK: ​7 – SERBEYHAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.