20 OCAK 2017 – İZMİR ALTILISI

20 OCAK 2017 CUMA günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. Altilim.net olarak; ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 18:30'da başlayacağını belirtmek isteriz. Bol Şanslar Dilerim…

20 OCAK CUMA günü İzmir Şirinyer Hipodromunda 6 koşulu gece yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları; 4. Koşu'da; "HÜSEYİN ÖZSAKALLI KOŞUSU" olacaktır. 20 OCAK 2017 (20.01.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şöyle olacaktır;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-14 mücadelesi ile başlayacak olan ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; Son yarışından ikincilik ile ayrılan 5 – USLUHAN burada günün bankosu olarak önereceğim safkandır. Aynı binicisi ile tekrar start alacak olan USLUHAN bu defa hata affetmeyip birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusunda ise; 5 – ÖZŞEHSUVAR ve 9 – HAYATVAR (2 ile eküri) ikilisinin birinciliğe yakın olduğunu düşündüğüm safkanlar olup, küçük kuponlarda yeterli olacaktır. 8 – GÖKSULTAN , 3 – DOST SALİM ve 7 – UMARAĞA ciddi rakip olarak hata kollayacak safkanlardır.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Son yarışında ağır rakiplerden etkilendiğini düşündüğüm 1 – VENUS DAUGHTER burada daha iyi bir yarış sergilemesini bekliyorum. Ya arkadaş şu yorumlardan bana KARATAŞ'ı niye tek atmıyorsun, KARATAŞ'ın olduğu yerlere çok at yazıp sözüm ona Apranti binen safkanı tek atıyorsun diye sorular sorup yazılar yazmayın. Ben onun getirebileceğini düşündüğüm safkanları zaten tek atıyorum. Ama herşeyin başı KARATAŞ değil kimse kusura bakmasın. Bu ayakta da bariz bir şekilde favori olarak çıkacak safkana biniyor neye göre kime göre tartışılır. Galop desen VENUS DAUGHTER daha iyi ama sırf KARATAŞ biniyor diye de bültenlerin en yüksek puanına sahip olan safkanı yazmak isterseniz yazın. Geliri yok mu derseniz vardır elbette. Her safkanın her koşuda geliri vardır. Hata kollayan isimler vardır, geriden takip edip son düzlükte sprint atanlar vardır. Birde kadersizler vardır genelde önleri kapanır veya koşturulmaz. O yüzden herşey ŞANSA bağlı dostlar. Ben tuttuğum safkanları yazıyorum, sizlere ufak şablon çıkarıyorum. Genişletmek, küçültmek sizlere ait.

4. KOŞU: HÜSEYİN ÖZSAKALLI KOŞUSU  4 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı günün önemli koşusu olan KV-6 mücadelede; 1 – COFFE BEAN yine kazanmasını beklediğim bir diğer alternatif banko safkan olarak düşünülebilir. En ciddi rakibinin ise 2 – SAYDA olacağını belirtelim ki geniş kuponlar es geçmesinler.

5. KOŞU: 2200 mt.'lik uzun mesafede gerçekleştirilecek bu yarışta; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi ekranlara gelecektir. Jokeyi M. ÇİÇEK ile son koşularında 3'de 3 yapmayı başaran 5 – FAIRLY BORDER yine birinciliğin güçlü adayı olarak gördüğüm isimdir. Rakipleri olan; 3 – SAINT HILARION ve 2 – ES ES RUNNER hata kollayacaktır.

6. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz günün son ayağında ise; 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 koşusu için start verilecektir. 2 – GARANTİ ve 8 – SONKALELİM ikilisini ayrımsız olarak kuponlara yazmamız gerektiğini düşünüyorum. Hatta sürpriz arayanlar 3 – AĞARAN , 4 – DİNÇBEY ve 5 – GÜNEBAKIŞ'ı ihmal etmesinler derim.

20 OCAK 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 5 – USLUHAN (BANKO)

2. AYAK: 5 – 9 // 8 – 3 – 7

3. AYAK: 1 – VENUS DAUGHTER (BANKO)

4. AYAK: 1 – COFFE BEAN // 2

5. AYAK: 5 – FAIRLY BORDER // 3 – 2

6. AYAK: 2 – 8 // 3 – 4 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.