20 OCAK 2016 – BURSA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

BURSA 20 Ocak 2016  Çarşamba  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 13:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 14:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Sayın yarışsever kardeşlerim size daha çok yararlı olabilmek amacıyla yorumlarımızın sonuna altılı oyunumuzun şablonunu ekledik.

 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Kaya kabilesi isterse 4 – GURBETÇİLE maidene veda edebilir, ikincilikte 8 – VOLKANKIZI diyorum.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – PRODİGY ve 3 – BURSA GÜZELİ arasında geçeceğini sandığım birincilik mücadelesine 7 – LİON QUEEN’de katılabilir.

3. KOŞU: Maiden koşuların ikinci ayağında biraz fazla ata yer vermek gerekir. 1 – ALSERAY, 5 – KIZIM İLKNUR, 9 – SEMİN KIZI, 8 – SELVİHAN, 4 – İBİŞKIZI önerebileceğim safkanlar.

4. KOŞU: 5 – TUMBULEFE’nin bu rakiplerini geçebileceğini düşünüyorum, 6 – ALOKAYA, 7 – BUSEFAL, tumbulefenin arkasına takılabilecek cazip atlar.

5. KOŞU: 4 – GÜMBÜR GÜMBÜR rahat kazanabileceği bir gurup bulmuş tek yazılabilir. Bu atı rahatsız edebilecek iki isim 5 – KAVAKLI ve 3 – GÖREME olur.

6. KOŞU: Bursanın imparator jokeyi M.Gündüzeli. Bursadaki oyunlar bu jokey üzerine oynanıyor, gelip gelmemesi nedeniyle altılının para verdiğini düşünüyorum, o yüzden ben burada 2 – RÜZGAR ETO’yu tek veremiyecem defalarca çok yakın farklarla geçtiği 5 – BARRERA’dan yine iyi bir yarış bekliyorum. Birlikte yazılmalıdır ( RÜZGAR ETO’nun startta kalma huyu bu yarıştada nüksedebilir DİKKAT !)

7. KOŞU: Favori atların gelebileceği bu günkü programın ikramiyeyi biraz yükseltebilecek olan bu koşuda çok sürpriz atlara yer vermek gerekecek. Benim ilk atım 9 – LEFKELİ daha sonra aynı puanda iki at olan 16 – İLLUSİONİST, 7 – İNSCRİPTİON’dan biri gelebilir ayrıca 8 – ABİDİN EFENDİ, 6 – ZAPPA gibi atlarda yazılmalıdır.13-10-14 numaralı ve sıfır puanlı atlarında gelme ihtimali vardır.

 

1.AYAK: 6-3 // 7

2.AYAK: 1-5-9-8-4

3.AYAK: 5 TEK // 6-7

4.AYAK: 4 TEK// 5-3

5.AYAK: 2-5

6.AYAK: 9-16-7-8-6 /// 13-10-14

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.