20 NİSAN 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

2. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 20 Nisan 2019 (20.04.2019) CUMARTESİ günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 1700 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-17/DHÖW çekişmesi ile ŞİRİNYER’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 9 – YARİSSA ve 2 – GOBEN ilk bakışta birinciliğin güçlü adayları olarak önplana çıkmaktadırlar… Lakin geniş oyun yapacak yarışseverlerin; 4 – GOLDEN KING ve 5 – EVDEGÜL (7 ile eküri) yazmalarını öneririz.

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 1300 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadeleyle birlikte BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1 – BORANTAY ve 10 – ANZAS ikilisi kazanması en muhtemel isimler olarak çalışmalarımızda yer almaktadır… Tabi gözünüze çarpan veya takip ettiğiniz safkanlar var ise, muhakkak eklemeyi unutmayın diye uyaralım… 

 5. KOŞU 4 Yaşlı 14 Arap safkanın start alacağı 1400 metrelik kum pistte yapılacak olan HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi yarış, DÖRTLÜ GANYAN oyununun ilk ayağını oluşturmaktadır. Başarılı yarışlarının yanısıra form açısından da bir adım önde olan 1 – KUSURSUZ GÜÇ , 2 – MAHPERVERKIZ (12 ile eküri) ve 10 – AKBEYAZ AFRODİT ayrımsız bir şekilde kuponlara yazılmasını taraftarıyız… 

 6. KOŞU EAGLE EYED KOŞUSU ŞARTLI-1 mücadeleyle; 2 Yaşlı 7 İngiliz atının, yarış hayatlarına merhaba diyecekleri 900 metrelik çim pist sınavını seyredeceğiz… Burada ciddi bir risk alıp, galoplarını beğendiğimiz ve orjin olarakta incelendiğinde öne geldiğini düşündüğümüz 4 – RHYTHM OF POWER günün ilk bankosu olarak şablonda yer vermek istiyoruz. 

 7. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan ŞARTLI-3 koşu ise; 3 Yaşlı 14 İngiliz safkanın katılımıyla 1400 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelecektir. Yarışın, 5 – SERPİNTİ ve 2 – REFLEX arasında geçmesini bekliyoruz. 

 8. KOŞU 4 ve Yukarı 17 İngiliz atının start alacağı günün son ayağında; 1800 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 koşuyu izleyeceğiz. M. SAV idaresinde piste tekrar çıkan 5 – GÜRSUHAN, pilotunun hata yapmaması sonucu fotoyu önde geçmesini beklediğimiz bir diğer banko adayımızdır. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

20 NİSAN 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 9 – 2 // 4 – 5
  2. AYAK: 1 – 10
  3. AYAK: 1 – 2 – 10
  4. AYAK: 4 – RHYTHM OF POWER (BANKO)
  5. AYAK: 5 – 2
  6. AYAK: 5 – GÜRSUHAN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.