20 NİSAN 2017 – ANKARA ALTILISI

20 Nisan Perşembe günü ANKARA’da 6 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

20 Nisan 2017 Salı günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 20 Nisan 2017 (20.04.2017) Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN yarışı ile ANKARA’da ALTILI GANYAN oyunu için günün ilk startı 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte verilecektir. 2 – BY ZAZA galoplarındaki başarıyı bakalım bu sefer yarışa yansıtabilecek mi… İzleyip, göreceğiz. Güne banko ile başlamak istiyorum. Yani gerçekten bu safkanın yanına bir iki isim daha eklesem, aklım dışarı da bıraktığım safkanlara gidecek.. Ne gerek var ilk ayağı rahat geçersek altılıyı içeri atmak o kadar kolay olur düşüncesindeyim. Yani kısa mesafede belki geçilmiş olması, uzayan mesafelerde daha başarılı yarışlar çıkarması ve son koşusunda ISLAK pistten etkilenmiş olmasını göz önünde bulundurarak, ANKARA’da yağış olmadığı müddetçe yanına at eklemeyeceğimi belirtmek isterim. Özcan YILDIRIM gibi bilinçli bir jokey ile bu defa hata affetmeyeceğini düşünüyorum.

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… Evet asıl sıkıntılı ayaklardan birine geldik… Beşli Ganyan’ın başlayacağı koşuya günün ganyanı yerleştirilmiş… 4 ve Yukarı Arapların katılacağı HANDİKAP-16 mücadele ise 1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. Koruduğu formu ile 4 – ONNUMARA yine kazanmaya en yakın safkan olarak gözüküyor. Ama günün ganyanı olmasından dolayı, yarışseveri takla ederler mi bu koşuda… Bir durup düşünmek lazım. Kazandığı son yarışında 61 kg. idi, şimdi uyumlu binicisi ile tekrar start alıyor 56 kg… Yani gelmemesi için mucize lazım diyelim… (starttan geç çıkma, binici hatası, önünün kapanması vs. vs.) Evet ADANA’da kazanmış olabilir ama ADANA’da kazanıp ANKARA pistine gelen safkanlar genelde pisti yadırgamıyor onu da belirteyim. Bakıyorum bu safkanın yanına at eklemek isteyen olursa diye gözüme çarpan 3 – BENYOĞUM (2 ile eküri) değerlendirilebilir. ANKARA’da çim yarışları bulunan BENYOĞUM belki haydi kalkın bir de kumda halay çekelim diyebilir. İşin enteresan yanı ilk ayakta’da Özcan YILDIRIM’ı banko bıraktık… İki yarışı üst üste alır mı? Zor ama imkansız değil. Ya da birinde gümletir bizi… Birde burada ONNUMARA’nın arkasından boy farkı ile ikinci kalan 6 – DAMLATAŞ‘ı muhakkak geniş kuponlara yazalım, es kaza bu sefer dişli rakip olacaktır. 

3. KOŞU: 1300 mt.’lik kum pistte yapılacak HANDİKAP-15 mücadeleye; 4 Yaşlı 7 Arap atı katılacaktır. 1 – ATILIM ve 3 – KÖRDÜĞÜM ikilisi birincilik çekişmesinde önplana çıkacaklardır. Bu ikili küçük kuponlara ayrımsız olarak yazılmalı diye düşünüyorum. Startta oyalanmaz ise 2 – AYŞEROSE ters bir yarış çıkarabilir, sürprizciler dikkat.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-15 yarışı ile ANKARA’da ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 1 – AMERICAN BILLION eğer kilodan etkilenmez ise uçar, gider… Ama olur da eksik koşarsa bu ayağın içinden çıkılmaz… HEPSİ denir, geçilir…

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların 2200 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-3 koşusunda; 5 – KIRMANŞAH günün bir diğer bankosu olarak seçtiğim isimdir.

6. KOŞU: 1400 mt.’lik kum pistte seyredeceğimiz günün son koşusunda ise 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ekranlara gelecektir. 6 – SHUTKA uyumlu binicisi ile birincilik serisine devam etmeye en müsait isimdir… Çok at yazacaklar; 8 – COCHABAMBA ve 4 – FORTE‘yi kuponlarına ekleyebilirler.

20 NİSAN 2017 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – BY ZAZA (BANKO)
  2. AYAK: 4 – ONNUMARA // 3 – 6
  3. AYAK: 1 – 3 // 2
  4. AYAK: 1 – AMERICAN BILLION // HEPSİ
  5. AYAK: 5 – KIRMANŞAH (BANKO)
  6. AYAK: 6 – SHUTKA // 8 – 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.