20 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

20 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 20 MAYIS 2016 CUMA günü 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 17:15’de, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 18:30’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

20 Mayıs 2016 Cuma günü yapılacak olan İSTANBUL yarışlarında 9 koşu programında ÇİFT Altılı oyunu bulunmaktadır. Cuma günü İSTANBUL Veliefendi hipodromu iki önemli koşuya ev sahipliği yapacaktır. Bunlar; “M. KEMAL ATAKUL” ve “İHSAN ATÇI” koşularıdır. 20 MAYIS 2016 İstanbul at yarışı tahminlerine geçebiliriz.

1. KOŞU: – (1.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da birinci altılı ganyan 4 ve Yukarı Arap safkanlarının ŞARTLI-5 mücadelesi ile başlayacaktır. 1500 mt.’lik kum pistte gerçekleşecek bu koşuda; 2 – METECİK son koşusundaki formunu koruduğunu düşünüyorum. Günün ilk bankosu olarak değerlendirilebilir. Rakip arayanlar 7 – ULUER yazabilirler. Lakin S. KAYA ve H. KARATAŞ iki formda safkana biniyorlar. Bu iki safkan gelmez ise ortalık daha ilk ayaktan karışır. 

2. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap-16 mücadelesinde kimi açıkta bıraksan geliri var. 7 safkan start alıyor. Bunlardan 2 tanesi henüz çim yarışı olmayan safkanlardır. Ama ne hikmetse KARATAŞ biniyor ya bunlardan bir tanesi o bindiği için uzun mesafeli kum yarışlarında başarılı koşabilecek bir ORJİNE sahip olsa da please konumunda bulunuyor. Niye KARATAŞ var ya üzerinde ondan dolayı… Geriye kalan 5 safkanın ise son çim koşuları gayet başarılı görünüyor, tabelalardan düşmemiş isimler… Bu koşu beni biraz tereddütte bıraktığı için sizlere önerim HEPSİ‘dir. Neden derseniz daha önceleri bu koşuyu kazanan genelde FAVORİ bir isim OLMAMIŞ… (Çoğunlukla diyorum bakın, tutar burada favori gelir sonra bana böyle böyle demiştin demeyin…) Bu yüzden ben bu ayağın kapatılarak gönül rahatlığı içerisinde koşuyu izlemenizi isterim.

3. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da yedili ganyan ayağına 1 – MOTHER OF DRAGONS banko olarak yazılabilir. Bu koşuda kendisine rakip olarak görebildiğim isim olmadığımdan YEDİLİ oyunlarınızda MOTHER OF DRAGONS tek bırakılabilir.

4. KOŞU: – (2.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İstanbul’da günün ikinci altılı programına geldiğimizde ise 5 – LADYLUX öncelikli olarak tuttuğumu belirteyim. Ciddi rakipleri ise; 9 – KING OF TRAKYA , 11 – ATEN GOLD , 2 – AKFIRAT ve 7 – WESTERN POWER olabilir. Sonraki şanslı safkanlar ise; 4 – FORGET ME NOT ve 6 – STRIKE THE SWORD pek ön planda tutmasam da değerlendirilmeye alınabilirler.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile İSTANBUL’da altılı keyfi kaldığı yerden devam ediyor… 2 – BOMANI ve 1 – BABBINO CARO birlikte şans tanıyacağım isimlerdir. 

6. KOŞU: M. KEMAL ATAKUL koşusunda 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1 – GOLDEN TOWER bu koşuda bir diğer banko önerimdir. Şans vermek istediğiniz isimleri muhakkak göz ardı etmeyiniz. Bizimkisi sadece şablon oluşturmanızda yardımcı olmaktır.

7. KOŞU: İHSAN ATÇI koşusunda ise 3 Yaşlı Arapların KV-6 mücadelesini izleyeceğiz. 1 – ÇİFTÇİHAN ve 4 – KAZDAĞI mücadelesi birinciyi belirleyecektir.

8. KOŞU: İkinci altılı ganyanın tabela ayağında ise alternatif banko olarak 8 – KARA TURBO önereceğim ilk isimdir, değerlendirebilirsiniz. Rakip olarak; 9 – DESPOT ve 7 – BUDAKHAN geniş kuponlarda yer alabilir.

9. KOŞU: İstanbul’da bir diğer MAIDEN mücadele bu koşuda bulunmaktadır. 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının start alacağı 1900 mt.’lik çim pist koşusunda 5 – POLDİ ve 1 – ADABEYİ birlikte şans verilmesi gereken safkanlardır. Rakip olarak; 2 – FIRST POWER , 8 – STALLION FALCON , 3 – LAST STAR ve 11 – ÖZGÜ değerlendirilebilir.

20 MAYIS 2016 – İSTANBUL 1.ALTILI ŞABLONU: 

1.AYAK: 2 – 7

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 1 – MOTHER OF DRAGONS (BANKO)

4.AYAK: 5 – LADYLUX // 9 – 11 – 2 – 7 // 4 – 6

5.AYAK: 2 – 1

6.AYAK: 1 – GOLDEN TOWER (BANKO)

20 MAYIS 2016 – İSTANBUL 2.ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 5 – LADYLUX // 9 – 11 – 2 – 7 // 4 – 6

2.AYAK: 2 – 1

3.AYAK: 1 – GOLDEN TOWER (BANKO)

4.AYAK: 1 – 4

5.AYAK: 8 – KARA TURBO // 9 – 7

6.AYAK: 5 – 1 // 2 – 8 – 3 – 11

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this


SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "20 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Enver yalçın
1 koşu : 7 uluer kapali gözlük kulaklık aksesuari cikarilinca son yarışında kalitesine yakışır bir yarış koştu . Bugün kendisi tercihleyen jokeyi halis karatas ile bizlere görmek istediğimiz uluer yarışını gösterebilir . 2 koşu : azaraks in kardesi olan 2 kendriks sorunlarından arınip belli bir aradan sonra adana da gördüğü yarış sonrası bu yarış a fit durumda girecektir. Rakipleri son yarışıni düzlüğe on grubun gerisinde kalıp bence o gün için kazanacağı yarıştan üçüncü ayrılan 6 Cakiltasi, Özcan Yıldırım tercihi ile 4 Voli , son olarak 1 yagizinoglu 3 koşu : 6 seyir bugün geçebileceği bir grup bulmuş en sonunda ,… DEVAMI »
wpDiscuz