20 MART 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 2. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

20 MART 2019 ÇARŞAMBA (20.03.2019) İSTANBUL 23. Yarış gününde; 7 koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16/DHT mücadelesiyle birlikte VELİEFENDİ Hipodromunda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 2 – İZYAZ ve 6 – BABASELVER grubun önde gelen iki güçlü safkanı olarak kurgularda ayrımsız değerlendirilmesini öneririz. 

 3. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15 yarışını seyredeceğiz. BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; 10 – NICK NACK sanki yarış kolluyor… Bu mesafede bir ikinciliği var ki üst sınıflarla koşmuş ve başarılı dereceyle yarıştan ayrılmış… Tabi şuan ki grupta üst sınıf olarak gözüküyor ama bu safkanı gözümüzün önünde tutmak gerektiğinin altını çizmiş olalım… Tabi 3 – CARUSO , 5 – ALTIN KAFES , 2 – WARM BLOODED ve 11 – MATCHLESS (4 ile eküri) yazılarak bu ayağı rahatça izleyebiliriz.

 4. KOŞU : GÜLTEKİN ALPAY KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi mücadelesi günün önemli yarışı olup, 2000 metrelik kum pistte 4 ve Yukarı 7 İngiliz atının katılımıyla gerçekleştirilecektir. Aynı zaman da DÖRTLÜ GANYAN oyunu da bu yarış ile başlayacaktır. Binici hatasına maruz kalmadığı müddetçe 3 – ISKRA kazanma ihtimali en yüksek isimdir. Günün bankosu olarak şablonda yer vereceğiz, dileyen yanına tuttuğu atları ekleyebilir.

 5. KOŞU 4 Yaşlı Arapların KISA VADE-8/DHÖW yarışı ise ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1500 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; Form durumundan 1 – FATİH AĞA bir adım öne çıkmaktadır… Vermiş olduğu aradan etkilenmez ise 4 – TAYKUT en ciddi rakibi konumundadır… 

 6. KOŞU İSTANBUL’da tabela ayağına geldiğimizde; 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın ŞARTLI-3/Dişi koşusu ekranlara gelecektir. 2000 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; Başarılı yarışları ile dikkatleri üzerine çeken 5 – NIPPON ve 1 – EASTENDERS birlikte şans vereceğimiz safkanlardır. 

 7. KOŞU Programın son startını oluşturan HANDİKAP-15 koşuda; 3 Yaşlı 9 İngiliz atının birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 1 – GRASHOF ve 4 – VIAREGGIO küçük kuponlara ayrımsız bir şekilde yazılmasını önereceğimiz isimlerdir… Geniş oyunlarda ise; 2 – LEWANDOWSKI ve 3 – KAYI OVASI’na yer verebilirsiniz.

20 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 2 – 6
  2. AYAK: 10 – NICK NACK // 3 – 5 – 2 – 11
  3. AYAK: 3 – ISKRA (BANKO)
  4. AYAK: 1 – FATİH AĞA // 4
  5. AYAK: 5 – 1
  6. AYAK: 1 – 4 // 2 – 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.