20 MART 2017 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA’da 20 MART 2017 PAZARTESİ günü 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Please 2. Koşu ile saat: 18:30’da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 19:00’da başlıyor. 

20 MART 2017 PAZARTESİ gecesi izleyeceğimiz URFA at yarışı programı, 8 koşu ile ekranlara gelecektir. Günün önemli mücadelesi “MÜSLÜM TUMBUL KOŞUSU” olacaktır.  20 MART 2017 (20.03.2017) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU: 1400 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz günün ilk koşusunda; 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ekranlara gelecektir. 4 – SON OF SOUL ve 3 – NEVER BLACK ikilisi yeterli olacaktır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 koşu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 3 Yaşlı İngiliz atların katılacağı yarışta; Hafif kilolu atların geldiği bu koşu türünde öncelikli olarak kazanmasını beklediğim 9 – KING VALLEY isimli safkanın altını çizeyim…  Yedili oynayacaklara belki yardımımız dokunur…

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılı Ganyan’ın başlangıç koşusunda yine günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ekranlara gelecektir. 5 – GAZİBATUR tek atılarak URFA için ya herro ya merro denilebilir… Çünkü genelde sürprizli biten program olduğu için ilk ayaklarda tek atmak daha mantıklı gibi. Nasıl olsa yatarsak en azından beşli yapma imkanı oluyor ya. O yüzden bir tek atıp yatmak var bir de çok at yazıp yatmak var. Benim görüşüm burada GAZİBATUR’dan yana… Hem kilo, hem erkek safkan ve hemde bu mesafedeki en iyi dereceye sahip olmasından ötürü güne banko ile başlamayı hedefleten isimdir… Dilerseniz yanına tuttuğunuz safkanları yazabilirsiniz.

4. KOŞU:  GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1700 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 mücadeleye; 4 ve Yukarı 18 İngiliz atı katılacaktır. Yine hafif kilolu atların yüzdelik dilime göre ağır bastığı bu koşu türünde; 51-53.5 kg. safkanları yazmak ile başlamak gerekir. Nedir bunlar; 7 – BLOVED , 9 – AIGAI , 17 – FREESIA ve 18 – AYSELTAY sistemin bizlere başlıca gelebileceğini belirttiği safkanlar. Peki sadece kiloya göre değerlendirmek mantıklı mı değil… Ben sizlere elimden geldiğince sistematik açıdan hangi safkanlar önplana çıkmış onları aktarmaya çalışıyorum. Bunların yanı sıra koşuda favori ve please konumundaki isimleri de ekleyebiliriz; 4 – KAKTEE , 6 – ŞANLIKAYA , 2 – LEA ve 8 – SANGRIA yazılarak sigortalı bir oyun çıkarmış oluruz… Hem sistemin önerdiği hem de koşudaki öncelikli safkanları yazdık bundan sonrası şansa kalmış…

5. KOŞU: “MÜSLÜM TUMBUL KOŞUSU” 1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi olan bu yarışta; Burada genellemeye vurduğumuzda yine hiç bir şekilde bu koşu türünde DİŞİ SAFKAN gelmemiş arkadaşlar. Gelmez diyemeyiz tekrar altını çiziyorum bir ilk olur çıkar gelir sonra vay efendim sen böyle demiştin diye bana intizar etmeyin. Ben URFA’yı oynamayı da sevmiyorum emin olun burada yazarken bile çok zorlanıyorum. Ama sizlere yardımcı olması açısından elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Demek ki neymiş sistem bizlere ERKEK ATLARI yazmamızı söylüyor… Koşuya baktığımızda 2 dişi safkan haricindeki 7 safkanda erkek… Hepsini tutup yazacak değiliz. Yazan olur ayrı konu. Bakalım biraz daha incelediğimizde; 7 – USBEY , 3 – HOZANBEY ve 1 – VAĞON en iyi derecelere sahip isimler olarak karşımıza çıkıyor. Bence de bu üç safkanı ayrımsız olarak kuponlara yazmak mantıklıdır. Geniş kuponlar 2 – MARAZ ALİ‘yi sürpriz için değerlendirebilirler.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusunda; 6 – YAKIŞIKLI ÇOCUK yine sistemin bana banko olarak çıkarttığı isim olduğundan günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1400 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-2 yarışı ile tabela ayağı için start verilecektir. 7 – DELİ NUSRET kazanmasını beklediğim isim olup, alternatif banko olarak kuponlarda değerlendirilmeye alınabilir. Rakip arayanlar; Son galoplarında aşama kaydettiğini gözlemlediğim 3 – MY FAST BOY ekleyebilirler.

8. KOŞU: Günün son startı; 4 ve Yukarı Arapsafkanların HANDİKAP-14 mücadelesi için verilecektir. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 8 – YILDIZ TOZU , 9 – SONSEVİNCEK , 10 – BERCAKIZI ve 11 – GÖNÜLHANIM ilk başta sistem tarafından kilo avantajı olarak gözüken isimlerdir. Bu isimlerin yanına; 7 – TEKFORDUNGÜLÜ , 15 – DEVACI , 2 – İÇİMSU , 1 – CANIM ÇİDEM , 13 – PİRNAZ ve 5 – SEVALSU‘yu yazabilirsiniz.

20 MART 2017 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 5 – GAZİBATUR (BANKO)

2. AYAK: 7 – 9 – 17 – 18 // 4 – 6 – 2 – 8

3. AYAK: 7 – 3 – 1 // 2

4. AYAK: 6 – YAKIŞIKLI ÇOCUK (BANKO)

5. AYAK:  7 – DELİ NUSRET // 3

6. AYAK: 8 – 9 – 10 – 11 // 7 – 15 – 2 – 1 – 13 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.