20 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 20 MART 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 15:o0’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

19 Mart 2016 Cumartesi günü Adana şablonumuz maalesef yine beşte kaldı. Ama sizlere sunduğumuz 2 adet banko ve 1 tane banko yazılabilecek safkan başarılı olup yarışı kazanmıştır. “GÖZDECAN” , “BARDAM” ve “DASKYLEION” bu üç safkan gerçekten banko yazılacak isimlerdi. Bunlardan Gözdecan hariç kesinlikle banko olarak sunduğumuz diğer iki isim gelmiştir. GÖZDECAN’ı dişi olduğundan dolayı rakipli vermiştim. Şimdi ben bunların karşılığında hiç bir ücret talep etmeden dobra dobra yayınlayabiliyorsam, kendimin de bir yarışsever olduğunu bildiğim içindir. Hiç kimsenin cebine göz dikmediğimiz içindir. Benim verdiğim küçük şablona ikinci ayağa 14 nolu AĞASOYLU‘yu ekleyenler kazançlı çıkmışlardır. Biz 100 – 200 liralık şablon vermiyoruz. Sizlere bir kurgu oluşturabilmeniz için yol gösteriyoruz. Ben üç ismin de gelmesinden sizler adına memnun oldum. Ne mutlu bize ki sizlere üç ayağı rahat geçirebilmeyi sağlamışız. E tabiki gözden kaçan bir isim şablonumuzu beşte bıraktı. Ama sizlere her daim söylüyorum. Bizlerin kurgusu dahilinde altılıyı yapın fakat at yarışı oyununda da tuttuğunuz isimleri muhakkak ekleyin. Emin olun zaten cüzi kuponlar veriyoruz. Sizlerin cebinize zarar vermek değil, sizlerin kazançlı çıkması için burada paylaşım yapıyoruz. Nasipse Pazar günü İZMİR yarışlarını hedef olarak seçelim bakalım. İnşallah hep birlikte bu kara bulutları kaldırıp, yüzümüzü güldürürüz… Genel hatlarıyla İZMİR mislilik olarak görünüyor ama hadi hayırlısı bakalım. Büyük kupon yapmamaya gayret göstermenizi rica ederim. Malum misli oyunlar da büyük kuponlar zarar görüyor…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İzmir’de günün ilk koşusu ve altılı ganyanın başlangıç ayağı olan bu yarışta önereceğim isimler sırasıyla şunlardır; 4 – BALK ve 8 – AKASYA ikilisinden birincilik bekliyorum. Bu iki safkana rakip olarak ise; 5 – AĞAZAMANI ve 1 – ARAP TURGAY değerlendirilebilir. 

2. KOŞU: MAIDEN bir mücadele olan bu koşu da 3 – KURT DERELİ kazanmaya en yakın safkan olarak ön plana çıkmaktadır. Günün bankosu olarak önerimdir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler Handikap-14 mücadelesinde ilk at olarak 2 – HURRICANE FLY tutuyorum. Rakip arayanlara ise önerim; 4 – DEM BABA ve 3 – LİDER EGE yazılabilir. Süpriz olursa onu da 6 – KAMALI‘dan bekliyorum.

4. KOŞU: Sadece dört safkanın katıldığı 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesinde 3 – VICTORY RHYTHM kazanmasını bekliyorum. Küçük kuponlar da tek yazılabilir. Geniş kupon yapanlar ise ciddi rakibi 1 – HARDRIDGE eklemeyi unutmasınlar.

5. KOŞU: 1 – SIRACA burada çok şanslı gözüküyor. 2 – SOYLUKRAL ciddi rakibi olacaktır kanısındayım. Süprizi ise 3 – TANAÇAN yapabilir.

6. KOŞU: Bu zorlu ve kalabalık koşuda sıralamam şu şekilde olacaktır; 11 – SINABURG , 9 – GHOST OF DARKNESS , 7 – SINEMIS ve 2 – NIKOLAYEV kuponlar da bulunmalıdır.

 

20 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 8 – 5 – 1
  2. AYAK: 3 – KURT DERELİ (BANKO)
  3. AYAK: 2 – HURRICANE FLY // 4 – 3 // 6
  4. AYAK: 3 – VICTORY RHYTHM // 1
  5. AYAK: 1 – 2 // 3
  6. AYAK: 11 – 9 – 7 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.