1.KOŞU

60.000 TL ödüllü Maiden mücadelede 2 Yaşlı İngilizler bir araya geliyor. 1300 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (7)KARAOĞLANIM jokeyi S.TIRPAN idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Rakibi (4)BY NUSRET başarılı jokeyi M.ÇİÇEK idaresinde koşacak. TOCCET (USA)- RIVER GLITTER / GALETTO (FR) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (1)ANDON başarılı jokeyi M.GÜNDÜZELİ idaresinde koşacak. VICTORY GALLOP (CAN)- DELFINA / BIN AJWAAD (IRE) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Son olarak da (8)KÖRPENİN OĞLU jokeyi T.YILDIZ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. APPROVE (IRE)- DÖRTNALINKIZI / BULLMARKET pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

2.KOŞU

80.000 TL ödül ile düzenlenecek olan KV-6/DHÖW TAŞKENT KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 3 Yaşlı Araplar 1200 metre kum pistte bir araya geliyor. (6)SÜPER BIRD başarılı jokeyi K.TOKAÇOĞLU idaresinde koşacak. Rakibi (1)TUNCER jokeyi M.AKYAVUZ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (4)TAVUZKUŞU başarılı jokeyi M.GÜNDÜZELİ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Son olarak da (5)FIRTINALI DENİZ jokeyi MAHMUTTURAN idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır.

3.KOŞU ALTILI GANYAN BAŞLAR

77.000 TL ödüllü Handikap 17/DHÖW /H2 mücadelede 4 ve Yukarı Araplar bir araya geliyor. 2100 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (1)AŞIKBEY jokeyi O.GÖKÇE idaresinde koşacak. Geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor. Rakibi (4)PEKÖZ başarılı jokeyi M.ÇİÇEK idaresinde koşacak. Son 6 startında 3 kez kazanan safkan oldukça formda görünüyor. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (7)ÇAĞIRAN başarılı jokeyi M.GÜNDÜZELİ idaresinde koşacak. 52.5 kilo safkan 2100 mesafede hafif sikletini değerlendirebilir. Son olarak da (3)BABAMEDET jokeyi N.ŞEN idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır.

4.KOŞU

69.000 TL ödüllü ŞARTLI 5/Dişi mücadelede 3 Yaşlı İngilizler bir araya geliyor. 1800 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (2)ONLY FOR LOVE jokeyi A.İNCİ idaresinde koşacak. Öncelikli düşündüğümüz isimdir. Eksik koşması halinde yanına isim yazmakta fayda var. (5)MISS TONYA başarılı jokeyi K.TOKAÇOĞLU idaresinde koşacak. Geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor. (1)ONE LOVE başarılı jokeyi M.ÇİÇEK idaresinde koşacak. Geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.

5.KOŞU

54.000 TL ödüllü Handikap 15/DHÖW /H2 mücadelede 3 Yaşlı Araplar bir araya geliyor. 1200 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (7)UZAYABAKAN jokeyi T.YILDIZ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. AYABAKAN- UZUN TUĞBA / DEMİRKAZIK pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Öncelikli düşündüğümüz isimdir. Eksik koşması halinde yanına isim yazmakta fayda var. (4)TOPUKLU EFEM başarılı jokeyi M.GÜNDÜZELİ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. (8)ALTINKURUŞ jokeyi O.ATMACA idaresinde koşacak.

6.KOŞU

54.000 TL ödüllü Handikap 15 /H2 mücadelede 2 Yaşlı İngilizler bir araya geliyor. 1400 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (2)FINISH HIM başarılı jokeyi K.TOKAÇOĞLU idaresinde koşacak. Rakibi (5)DÖKERBOSS jokeyi MER.ÇELİK idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. BOSPORUS (IRE)- LADY LIZ / UNACCOUNTED FOR (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (3)DENİZLİ başarılı jokeyi M.GÜNDÜZELİ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. NATIVE KHAN (FR)- YAKUTINE (FR) / LIBRETTIST (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Ek olarak (1)BUZ FIRTINASI jokeyi İ.H.KETME idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Yeri olanlar için de; (4)OWERTI jokeyi İ.DİNAR idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır.

7.KOŞU

107.500 TL ödüllü KV-8/DHT mücadelede 4 ve Yukarı Araplar bir araya geliyor. 1400 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta ekürilerden (2)KARDEŞCAN başarılı jokeyi M.ÇİÇEK idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Rakibi (5)EMİRSOY jokeyi T.YILDIZ idaresinde koşacak. Son 6 startında 4 kez kazanan safkan oldukça formda görünüyor. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (7)KADHAN jokeyi M.AKYAVUZ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Son olarak da (1)ALPTUĞHAN başarılı jokeyi K.TOKAÇOĞLU idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır.

8.KOŞU

60.000 TL ödüllü Maiden mücadelede 2 Yaşlı İngilizler bir araya geliyor. 1300 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (2)CALM SEAS jokeyi T.YILDIZ idaresinde koşacak. INVINCIBLE SON (IRE)- GOLD VIC / VICTORY GALLOP (CAN) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. (2)CALM SEAS geçilmez safkanımızdır.

20 Kasım 2020 Bursa ALTILI KUPONU

1.AYAK – 3.KOŞU1-4-7-3
2.AYAK – 4.KOŞU2-5-1
3.AYAK – 5.KOŞU7-4-8
4.AYAK – 6.KOŞU2-5-3-1-4
5.AYAK – 7.KOŞU2-5-7-1
6.AYAK – 8.KOŞU(2)CALM SEAS
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.