20 KASIM 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu‘nda 20 Kasım Çarşamba (20.11.2019) günü akşam yarışı olarak ekranlara gelecek 7 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

20 Kasım 2019 Çarşamba İSTANBUL 1. Yarış gününde; 7 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-21 koşusu ile Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. 2 – INVINCIBLE BABY (1 ile eküri) , 7 – CARROT , 6 – SCIFO ve 5 – SPREAD THE JOY başarılı yarışları ile burada kazanmaya en yakın görünen safkanlardır. 

3. KOŞU: 3 ve Yukarı 11 İngiliz atının start alacağı ŞARTLI-4 yarış ise, 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğimiz bu koşuda; 2 – GADDARA ve 10 – HARPUT RÜZGARI‘nın fotoyu önde geçmesini bekliyoruz.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5/Dişi yarışı ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Sevdiği sentetik pistte, Halis KARATAŞ ile start alacak olan 1 – SECRET EAGLE günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri MAIDEN/DHÖW yarış ile Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1 – BAYPATRON ve 4 – TUĞTEKİNBEY‘in daha hazır girecekleri bu mücadeleden MAIDEN’a veda etmelerini bekliyoruz.

6. KOŞU: 3 Yaşlı 5 Arap safkanın bir araya geleceği ŞARTLI-5/DHÖW koşu ile tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 1 – SÜLÜNBİKE bu pistte ki başarılı yarışları ile kazanmaya en yakın konumda gözükmektedir. Lakin en ufak hatasında bu ayağın karışabileceğini düşünüyor, risk almamak adına oyun kurgulayanların HEPSİ diyerek rahat bir şekilde mücadeleyi izleyebileceklerini belirtmiş olalım.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların katılacağı ŞARTLI-4/DHÖW mücadele, 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir… Programın kapanış ayağını oluşturan bu yarışta; 1400’ü 1.34’lük derecesiyle başarılı bir iş çıkaran 3 – ÖZPAR‘ı günün bir diğer teki olarak kuponlara önereceğiz.

20 KASIM 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 2 – 7 – 6 – 5
  2. AYAK: 2 – 10
  3. AYAK: 1 – SECRET EAGLE (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 4
  5. AYAK: 1 – SÜLÜNBİKE // HEPSİ (5 At)
  6. AYAK: 3 – ÖZPAR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.