Merhaba değerli altilim.net takipçileri, yarışseverler…

Haftanın ilk günü 20 Kasım 2017 Pazartesi BURSA Hipodromu’nda gerçekleşen ALTILI GANYAN ve YEDİLİ GANYAN oyunu tarafımızdan sizlere sunulan ŞABLONUN doğru bir şekilde tahmin edilerek, harçlık çıkarmanız da yardımcı olmayı başarmıştır.

Kısaca hatırlatmak gerekirse;

20 KASIM 2017 – BURSA ALTILISI

20 Kasım 2017 Bursa ALTILI GANYAN; 422,25 TL, YEDİLİ GANYAN oyunu 12.729,77 TL vermiştir.

Değerlendirip, oynayanlar 18 TL’lik ALTILI ŞABLONU ile 422 TL ikramiyelerini aldılar bile…

Bizler, burada yayın yaparken her zaman önceliği kendi tuttuğunuz atlara vermenizi öneriyoruz… Çalışmalarımızın bir yol gösterici veya kurgunuza katkı sağlaması açısından çıkardığımız safkanları kendinizin değerlendirmesi için çaba sarfediyoruz. Evet yanlış duymadınız 18 TL’lik bir şablon ile BURSA ALTILISI’nı kurgulayıp, sizlere sunduk. Başkaları gibi sizlerden AİDAT veya KUPON VERMEMİZ için herhangi bir ücret istemeden, tamamen karşılıksız bir şekilde paylaşımlarımıza devam etmeye çalışıyoruz. Tahminlerini bizlerden esirgemeden, paylaşan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Siz siz olun, lütfen doğru yoldan başka bir yere sapmayın. Parayla oyun verenlerin, sizlerin cebindeki üç kuruşa göz diktiğini unutmayın. 150 TL’lik şablon ile ALTILI TUTTURDUK diye reklam yapanlardan OLMADIĞIMIZI TEKRAR HATIRLATMAK İSTERİZ…

Az ama öz kazandıran tek ALTILI GANYAN TAHMİN sitesi: https://www.altilim.net

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.