20 KASIM 2016 – İZMİR ALTILISI

PAZAR günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

20 Kasım PAZAR gününün ilk yarış programı olan İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşuya ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışları ise 2. Koşu'da "BORNOVA KOŞUSU" ve 7. Koşu'da "FETHİYE KOŞUSU"dur. 20 KASIM 2016 (20.11.2016) İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile İZMİR'de YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için start verilecektir. 7 – REMZİ AĞA (8 ile eküri) ve 4 – KAZAZEDE (2 ile eküri) birer adım önplanda gözükenn isimlerdir. Yarış içerisinde eksik koşmaları halinde ise koşuyu lehine çevirebileceğini düşündüğüm; 6 – POYRAZEFE , 3 – KAFKAS ŞAHİNİ ve 9 – ERVA SULTAN geniş kuponlarda değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ALTILI heyecanının başlayacağı bu yarış ise günün ilk önemli koşusu olan BORNOVA KOŞUSU için verilecek start ile ekranlara gelecektir. Yarışa katılacak olan 4 ve Yukarı Arap safkanların 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri KV-7 mücadelede; Farklı farklı koşularda birbirlerine üstünlük sağlayabilecek aynı güce sahip safkanları bir araya toplayalım ve kuponlara yazalım derim. Benim görüşüm; 2 – YOL BULAN , 4 – KAÇIN GELİYOR , 7 – BÜREBEY , 3 – DOĞUHAN ve 5 -SIRACA ayrmsız olarak önereceğim isimlerdir. Çünkü; Her an ters yarı olduğunda bu safkanlar birbirlerinin hatasını asla affetmeyecektir. Lakin bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip ikili ise; 2.13.67 ile SIRACA ve 2.14.76 ile 7 – BÜREBEY'dir. Küçük kupon yapanlara belki fikir olur.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlyacaktır. 13 – ESRAR DEDE'nin kazanmasını bekliyorum. Rakipleri ise; 4 – KIZILHAN , 12 – GÖNÜL FIRTINASI , 11 – BAYKETENCİ ve 7 – KAŞİF geniş kuponlara eklenebilecek diğer şanslı safkanlardır. Bir de sürpriz olarak benim uzun zamandan bu yana takibimde olan ve olacak safkan 2 – GÜNEBAKIŞ'ı inceleyerek takibe almanızı öneririm… Tabiki kafanıza yatar ise.  Biraz start arası olsa da bu tür mesafelerde başarılı yarışlar çıkarabilen bir isim olduğundan notlarım arasında hep birinci sırada yer almaktadır. Sürpriz demişken bu 14 – CANKOPARAN'da bu aralar hep ikinciliklerde geziyor, dikkat etmekte fayda var.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 koşusu ise 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirlecektir. Grubun kaliteli ve formda ismi olan 1 – MASTER OF THE WIND günün ilk banko safkanı olarak önerimdir.

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – BÜYÜKNEFES ve 2 – ASLANKAYA ikilisini öncelikli olarak tuttuğum bu koşuda sürpriz için; 6 – GÜRSOY ve 5 – DOST SALİM geniş kupon yapanların yazması gereken isimlerdir.

6. KOŞU: ​3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile ALTILI'nın Tabela ayağı ekranlara gelecektir. 13 – MASAI MARA birinciliğe en yakın safkan olup rakipleri; 12 – DEATH RACER , 9 – DAYS OF THUNDER ve 10 – YEŞİLLİ BEY olacağını düşünüyorum. 

7. KOŞU:1200 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-8 mücadelesinde; 3 – ROKSANA bu kısa mesafeli yarışı kaçarak bitirebileceğini düşünüyorum ve günün bir diğer banko safkanı olarak öneriyorum.

20 KASIM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 4 – 7 – 3 – 5
  2. AYAK: 13 – ESRAR DEDE // 4 – 12 – 11 – 7 // 2 – 14
  3. AYAK: 1 – MASTER OF THE WIND (BANKO)
  4. AYAK: 3 – 2 // 6 – 5
  5. AYAK: 13 – MASAI MARA // 12 – 9 – 10
  6. AYAK: 3 – ROKSANA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.