20 KASIM 2015 – İZMİR ALTILISI

20 Kasım 2015 Cuma İZMİR’de 8 koşulu bir program var, tıpkı İSTANBUL’daki gibi. Burada Yedili Ganyan ve Yedili Please ayağı 2. koşu’dan, Altılı ganyan ise 3. koşu dan başlıyor. Bol şanslar dileriz.

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE AYAĞI BURADAN BAŞLAR): Burası bir iki at ile geçilebilecek gibi 8 – ÇELİKPENÇE , 1 – BÜRKAN ve 5 – POWER OF THE SUN.


 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN AYAĞI BURADAN BAŞLAR): 7 – HASAN BABA ilk gözüme çarpan at oldu. Rakip olarak ise; 5 – DEMİRAĞA ve 1 – PEMBE BULUT diyorum. 

4. KOŞU: 3 – AYTEN HANIM , 4 – GHOST OF  DARKNESS 

5. KOŞU: 6 – CANCANBEY küçük kuponlara tek atılabilir. Rakip arayanlar ise sırasıyla şunları ekleyebilirler; 3 – DAYI DAYI , 4 – AK BEYAZ BEY

6. KOŞU: Tehlikeli bir yarış olacağa benziyor… Kapatılması bence uygundur. HEPSİ. Ama tuttuğunuz atlarınız varsa burayı kapatmadan oyunu kurabilirsiniz.

7. KOŞU: 5 – MADIBA günün bankosu olabilir.

8. KOŞU: 7 – KÜÇÜK PIRLANTA , 10 – ZABALAM , 8 – MARSİLYA ve 2 – DELTAKIZ

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.