Loading...

20 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

20 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

20 Kasım 2015 Cuma İstanbul Veliefendi Hipodromunda 8 koşulu bir program bulunmaktadır. Burada Yedili Ganyan ve Yedili Please ayağı 2. koşu’dan, Altılı ganyan ise 3. koşu dan başlıyor. 

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE AYAĞI BURADAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Araplar Maiden koşusunda “Halis Karataş” bir ata ikinci defa biniyorsa bir hikmet vardır diyerekten 8 – TORUNUM MERT banko öneriyorum. Bu seferde Maiden’dan çıkaramazsa 2 – CANKURTBEY , 3 – DESPOT , 5 – KURT DERELİ , 9 – VELİAHTIM ensesine çökerler. Zor bir yarış… 1500’den sonra 1400’e düşmesi mesafenin bunu da KARATAŞ güzel hesaplayarak sprint atması lazım. Yoksa bu at daha da çıkamaz MAIDEN’dan.


 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN AYAĞI BURADAN BAŞLAR): 8 – MIDNIGHT MAGIC banko olarak kuponlara yazılabilir. Rakip olarak ise 10 – RUNNER CAT diyorum. 

4. KOŞU: 4 – GÜLERCE , 6 – NURTOPU , 2 – KEDİGÖZÜ , 3 – ÇUVALDIZ , 1 – GAZEVAN yazıp geçebiliriz.

5. KOŞU: 4 – ÖZÜMTATAR ilk at olarak önerimdir. Rakip arayanlara: 9 – KIZILTUĞLUM , 10 – NUŞANINOĞLU , 11 – TULUYHAN yazılabilir.

6. KOŞU: 3 – BAYBAŞKAN, kum yarışı hiç yok denecek şekilde 1 defa ADANA’da 1400 mt koşmuş ve birinci gelmiş. İlk defa uzuna çıkıyor bakalım napacak göreceğiz. Ama sanırım tek atamayacağım. 6 – CASH IN tam bir uzun mesafe atı. Gerçekten başarılı koşulara imza atmış. Burada Baybaşkanın en ciddi rakibi olabileceği kanısındayım zaten bomboş kilo ile koşuyor. Son koşusunda 57 kg olan CASH IN şimdi 50.5 kg… En son koşusunda MAXIMUS DREAM’e 5 boy fark atmıştı… 8 – FARKIN ATEŞİ çok takip ettiğim, beğendim bir at. Aklımdan bugünün koşusu geçiyor, ne zaman büyük atlarla beraber koşacak diye düşünüp duruyordum. Gün geldi çattı… Lakin FARKIN ATEŞİ’nin uzunun iyi olmadığı kanısındayım en azından bu grupta… BU YÜZDEN BU AYAĞA 3 – BAYBAŞKAN ve 6 – CASH IN diyorum… 

7. KOŞU: 2 – BABAHİLMİ banko olarak öneriyorum. 

8. KOŞU: 10 – GASPERİNİ bir diğer banko yazılabilecek bir at. 

2
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
Necipozgur

Bol sanslar guzel yorumlarin icin sagol var ol iyi geceler