20 HAZİRAN 2017 – ANKARA ALTILISI

ANKARA 20 Haziran 2017 ANKARA Salı günü 7 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Yedili Ganyan ve Yedili Plase oyunu saat 15:00’da, 2. Koşu ile Altılı Ganyan oyunu saat 15:30’da ekranlara gelecektir. Altilim.Net Yönetimi olarak Bol Şanslar Dilerim…

20 Haziran 2017 SALI günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu’nda yapılacak olan 7 koşulu program bulunmaktadır. 20 Haziran 2017 (20.06.2017) Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin 2200 mt.’lik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 koşu ile ANKARA’da günün ilk startı YEDİLİ GANYAN oyunu için verilecektir. Koşuya 5 İngiliz atı katılacak olup, 4 – DASKYLEION kazanmasını beklediğim isimdir. Son koşusunda EUPRHATES’in arkasında kalmış olması yine kalacağı anlamına gelmiyor… Bu defa kilo farkından dolayı DASKYLEION güzel bir yarış çıkarmasını bekliyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.’lik kısa mesafeli çim pistte ekranlara gelecek yarışta; 7 – SALAMIS verdiği aradan etkilenmez ise bu koşuda dinçlik yarışı çıkarabileceğini inandığım grubun kaliteli ismidir… Galoplarında da hiç boş bırakılmış gibi durmuyor… 6. ay’da sürekli galop yaptırılmış bu safkana… Rakip arayanlar; 1 – DUKE PROSPERO , 3 – SOCRATES ve 5 – MANTICORE kuponlarına yazabilirler.

3. KOŞU: DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 2 Yaşlı İngiliz atların katılacağı MAIDEN/DİŞİ koşu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için 1200 mt.’lik çim pistte günün üçüncü startı verilecektir. Aynı zamanda bu koşuda günün ganyanı da olacaktır… 9 – PEARL GEM ve 2 – AYBÜKE öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimlerdir. Lakin MAIDEN birde DİŞİ olunca işin rengi değişebilir dostlar, ya bu iki atı yazıp geçeceğiz ya da benim önerim SÜRPRİZİN kralını göreceğiz… O yüzden geniş kupon yapanlar burayı riske girmeden HEPSİ diyerek rahat bir koşu izleyebilirler. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların KISA VADELİ-7 yarışı ise 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 8 Arap atının start alacağı mücadelede; Bugüne kadar 4 koşu görüp, 4’ünü de kazanma başarısı elde eden 1 – ÖMÜRÇINARI yakaladığı bu form ile kum – çim ayırmaksızın koşabildiğini kanıtlamış durumda olan bir isimdir… Yine son yarışında KISA VADELİ-6 koşup kazanan ÖMÜRÇINARI bu defa Ahmet ÇELİK ile birinciliğe uzanmasını beklediğim günün ilk bankosu safkanıdır.

5. KOŞU: 2100 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz HANDİKAP-15 yarış ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın birincilik çekişmesine gireceği bu mücadelede; 2 – YOLCU HAN küçük kuponların sığınabileceği liman olarak görüyorum… Sadece dikkat çekmek istediğim sürpriz isim ise; YOLCU HAN’ın MAIDEN’a veda ederken, onunla birlikte kafa burun fotoya giren 5 – HOY HOOY dikkat etmenizi öneririm.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların katılacağı HANDİKAP-16 mücadele ise, Ankara’da tabela ayağını oluşturacaktır. 1900 mt.’lik çim pistte ekranlara gelecek yarışta; Kilo avantajı ile bu defa rakiplerini avlayacağını düşündüğüm 2 – AKARNEJAT günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

7. KOŞU: 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pist üzerinde seyredeceğimiz günün son ayağında; 4 Yaşlı 7 Arap atının ŞARTLI-3 koşusu için start verilecektir. 4 – MAKBER GÜLÜ yine burada etkili binicisi ile grubu geride bırakacağına inandığım bir diğer safkandır… Rakipleri ise; 2 – DALGACI , 6 – İMKANSIZIM ve 3 – KISMET KIZ geniş kuponlarda yer verilebilecek diğer şanslı isimler olarak görüyorum.

 20 HAZİRAN 2017 ANKARA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  7 – SALAMIS // 1 – 3 – 5

 2.AYAK:  9 – 2 // HEPSİ

 3.AYAK:  1 – ÖMÜRÇINARI (BANKO)

 4.AYAK:  2 – YOLCU HAN // 5

 5.AYAK:  2 – AKARNEJAT (BANKO)

 6.AYAK:  4 – MAKBER GÜLÜ // 2 – 6 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.