20 HAZİRAN 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 20 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ilk yarış programı olan KOCAELİ’de Pazartesi günü 6 koşu bizleri bekliyor. Haftanın ilk günü ve ilk yarış yeri olan KOCAELİ’de güzel bir program olacağından şüpheniz olmasın. 20 Haziran Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Kocaeli’de altılı ganyanın başlangıç ayağını oluşturan 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesinde; 9 – KIZILHANÇER ve 4 – ATLIOĞLUM birlikte şans verilmesi gereken ikilidir. En ciddi rakip 10 – EDEBEY olacaktır. 7 – DİNÇBEY sürpriz yapabilir.

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-1 mücadelesi ile Beşli ganyan başlayacaktır. 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 2 – KIZIMDİLŞAH ve 10 – PAROLA öncelikli olarak bu koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır. Rakipleri ise; 1 – GÜLARİFE ve 5 – KÜÇÜKŞİLAN olacaktır.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesinde; 2 – KOMSHU alternatif banko olarak değerlendirilebilir. En ciddi rakibi ise 3 – TO BE YOUR SIDE olacağını düşünüyorum.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi ile 3’lü Ganyan başlayacaktır. Bu koşuda 2 – HARPUTLU rakiplerine göre bir adım önde olduğu için günün bankosu olarak önermek istiyorum.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atlarının ŞARTLI-4 mücadelesinde; Önde serbest kalırsa 6 – SASANİ KAPLANI rakiplerini geride bırakarak koşuyu kazanabilir ki benim de düşüncem bu yöndedir. Önde kuracağı tempo ile yarışı kazanmaya en yakın isimdir. Rakip yazmak isterseniz; 1 – BAHTIAK ve 8 – GÜÇSALAN değerlendirilebilir. Ağır kilosundan etkilenmez ise bu mücadeleye 2 – OLGUNBABA‘da katılmaya çalışacaktır.

6. KOŞU: Kocaeli’de günün son ayağına geldiğimizde 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile günün son startı ekranlara gelecektir. 1500 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede; 3 – WIND RUNNER alternatif banko olarak önerimdir. 16 – NERIA en ciddi rakibi olacaktır ve en ufak hatada yarışın rengi değiştirebilecek bir isimdir. Bu iki safkanın eksik koşması durumunda 8 – PERFECTUS ve 5 – CRASSUS adından söz ettirebilirler. Sürpriz için; 2 – LEO ve 6 – EL MIRADOR değerlendirilebilir.

20 HAZİRAN 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 9 – 4 // 10 – 7

2.AYAK: 2 – 10 // 1 – 5

3.AYAK: 2 – KOMSHU // 3

4.AYAK: 2 – HARPUTLU (BANKO)

5.AYAK: 6 – SASANİ KAPLANI // 1 – 8 // 2

6.AYAK: 3 – WIND RUNNER // 16 // 8 – 5 // 2 – 6

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.