20 EKİM 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda PAZAR gündüz yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 15:00’de ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

20 Ekim 2019 Pazar (20.10.2019) İSTANBUL 81. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR: 2 Yaşlı 11 İngiliz atının katılacağı 1600 metrelik çim pist üzerinde ki MAIDEN yarışı ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2 – HOPPALA EGE , 6 – PROKOPİ , 7 – TECHNIQUE , 10 – BEYOND EXPECTATION ve 8 – WOLF SON WOLF burada ayrımsız olarak kurgularınızda değerlendirmenizi önereceğimiz grubun başarılı safkanlarıdır.

4. KOŞU: HARALAR KOŞUSU AÇIK G-1/DHT yarışı ise Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 3 Yaşlı 11 Arap atı start alacaktır. Bu pist ve mesafede başarılı yarış çıkaran 4 – BAŞ HÜKÜMDAR‘ın koruduğu formuyla birlikte etkili pilotu Özcan YILDIRIM idaresinde bir kez daha fotoyu önde geçebileceğini düşünüyoruz.

5. KOŞU: ZÜHTÜ ERİŞEN KOŞUSU AÇIK G-3/Dişi mücadelesiyle birlikte Dörtlü Ganyan’ın ilk startı verilecektir. 1600 metrelik çim pistte yapılacak koşuya 3 Yaşlı 7 İngiliz atı katılacaktır. 2 – HÜRAT ve 4 – LUCKY FOOT koşularını incelediğimizde bu mesafede 1.35’lik dereceye sahip olan safkanlardır… Küçük kuponlara bu ikiliyi ayrımsız yazarak şansınızı artırma ihtimaliniz yüksektir… En ciddi rakip ise 1 – ALLEGRO FIDDLE geniş oyun yapanların muhakkak kurgularına dahil etmesini önereceğimiz bir diğer şanslıdır.

6. KOŞU: KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN KOŞUSU AÇIK G-1/DHT yarışında; 4 ve Yukarı 8 Arap atı start alacaktır. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün bir diğer önemli mücadelesi ise Üçlü Ganyan’ın ilk ayağını ekranlara getirecektir. Anlaştığı binicisi ve bu mesafede ki başarılı dereceleriyle öne çıkardığımız 4 – DİLİRAN risk alınarak alternatif tek bırakılabilecek safkan konumundadır… Bu ayağı tek atmak istemeyen yarışseverler ise; HEPSİ diyerek rahat bir koşu seyredebileceklerini unutmasınlar… Çünkü; DİLİRAN gelmez ise diğer safkanların tümünün ciddi rakip olabileceğini yarışlarını inceleyerek gözlemleyebilirsiniz. Riskli koşuda ya tek ya hepsi…

7. KOŞU: CEVDET SÜMER KOŞUSU HANDİKAP-22 mücadelesi, 1400 metrelik kum pistte yapılacak olup tabela ayağının başlangıç çekişmesini oluşturmaktadır. 3 ve Yukarı 7 İngiliz atının start alacağı bu yarışta; 3 – SUMEL HAN , 1.24.38’lik derecesi ile buradaki safkanların bir adım önünde gördüğümüz isim olduğundan günün bir diğer teki olarak kuponlara önereceğiz.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli çim pist üzerinde ki ŞARTLI-4 koşusu ile günün son startı verilecektir. 1 – TİPİTİP ve 9 – PASTORAL SENFONİ bu ayağın kapalısı olarak düşündüğümüz isimleridir… Olur da geniş oyun yapacak yarışseverler at eklemek isterse; 10 – SZIGETVAR ve 8 – LOBO NEGRO‘yu değerlendirebilirler.

20 EKİM 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 6 – 7 – 10 – 8
  2. AYAK: 4 – BAŞ HÜKÜMDAR (BANKO)
  3. AYAK: 2 – 4 // 1
  4. AYAK: 4 – DİLİRAN // HEPSİ
  5. AYAK: 3 – SUMEL HAN (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 9 // 10 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.