20 ARALIK 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

SALI günü Diyarbakır at yarışı programında 6 koşulu bir program bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

20 ARALIK SALI günü DİYARBAKIR 6 Koşu ile gündüz ilk yarış programı olarak ekranlara gelecektir. 20 ARALIK 2016 (20.12.2016) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. 4 – İNANLI OĞLU bu pist ve mesafelerde 3.5 boy fark atarak yarışı kazanmışlığını göz önünde bulundurarak bu defa alternatif bankom olmayı hak etti… Eksik koşar ise rakipleri; 5 – GUTİ ve 2 – DİGOR hata affetmeyecek olup kuponlarda bulunmasını önereceğim safkanlardır.

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 yarışı ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN ayağında; 1 – EYLÜLDEGEL ve 7 – FRENKBAĞI ikilisi koşuda kazanmaya en yakın safkanlar olarak gözükmektedirler. Lakin günün ganyanı uygulaması olduğu için sağlama almak isteyenler; 10 – ZEYNOABLA , 8 – SABAH YAĞMURU , 6 – FELEKKIZI ve 9 – TEKKRALİÇE'yi kuponlarına ekleyebilirler.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 koşusu 1700 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Genel olarak koşularını incelediğimde; 3 – AĞA OSMAN hepsini geçmiş durumda… Bu da demek oluyor ki günün ilk bankosu olarak AĞA OSMAN'ı seçebiliriz… Seçtim, gitti arkadaş ! Tuttuğunuz at varsa burası DİYARBAKIR yazmadan geçmeyin derim…

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. ÜÇLÜ GANYAN'ın başlayacağı bu koşuda; 2 – SIMENTAL küçük kuponlarda alternatif banko olarak değerlendirilebilecek bir isimdir. En ciddi rakiplerinin; 5 – WHITE IRON (4 ile eküri) ve 8 – STAR OF ROCK olacağını düşünüyorum. Sürpriz için ise; 6 – SEA HORSE ve 3 – SUN KINGDOM gözardı etmeyerek takibe alabilirsiniz.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 yarışı ile DİYARBAKIR'da TABELA AYAĞI'nı ekranlara gelecektir. 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; Önceki yarışından sonra 8 kg. eksik katılacağı bu koşuda birinciliğin en güçlü adayı olarak gördüğüm 5 – MAGNETO nedense bir türlü anlam veremediğim jokey değişikliğinden dolayı tereddüte düşürdü beni. M. AVŞAR neden bu safkandan inipde 2 – ŞANLIKAYA (3 ile eküri) binmiş, çözemedim… Burnuma kötü kokular gelmiyor değil hani… Bu ayakta sıkıntı yaşamamak adına; 6 – PARLAN ve 4 – ÖZTÜRKMEN'i de yazıp adeta kapatmadığım için pişman olmamak adına sürpriz içinde 1 – GOLDEN COUNTESS'i ekleyip bu ayaktan kurtulmak istiyorum… Ya MAGNETO'yu tek atar, şansımıza düşeni görürüz ya da cimrilik yapmayıp bu koşuyu HEPSİ diyerek rahat bir yarış izleriz.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 yarışı ile son ayağı izleyeceğiz. Kısa mesafeli kum pist yarışında; Yaklaşık 7 aylık bir aradan sonra piste çıkarak bir yarış gören 1 – TURBOCU bu sefer daha hazır gireceği koşuda kazanmasın bekliyorum…

20 ARALIK 2016 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 4 – İNANLI OĞLU // 5 – 2

2. Ayak: 1 – 7 // 10 – 8 – 6 – 9

3. Ayak: 3 – AĞA OSMAN (BANKO)

4. Ayak: 2 – SIMENTAL // 5 – 8 // 6 – 3

5. Ayak: 5 – MAGNETO // 2 – 6 – 4 // 1

6. Ayak: 1 – TURBOCU (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.