20 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

20 Aralık SALI günü akşamı ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

20 ARALIK ADANA'da SALI gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları 5. Koşu'da; "RİDANİYE KOŞUSU" olacaktır. 20 ARALIK 2016 (20.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusunda; 1 – ÇELEKAN artık MAIDEN'dan çıkması gerektiğini düşünüyorum… Olurda eksik koşar ise; 4 – HATAYLI ve 7 – KUSURSUZ yarışı lehine çevirebilecek safkanlardır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Günün ikinci MAIDEN yarışıyla ALTILI GANYAN heyecanı ADANA'da başlayacaktır… Yine burada öncelikli olarak MAIDEN'a veda etmesini beklediğim isim 2 – BÜYÜK LODOS'tur. Rakipleri ise; 8 – TORON ve 4 – MALTA ŞAHİNİ olarak değerlendirmeye alınabilir. Genelde iki MAIDEN koşu üst üste olunca birinde sürpriz gelme ihtimali yüksek oluyor. O yüzden ben altılı ayağında sürpriz aramaktan yana şansımı kullanarak; 7 – SINIRÖTESİ'ni yazabilenler yazsın derim…

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-3 mücadelesi 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 5 – AKANDASU , 11 – DANCE , 4 – SEE YOU AGAIN ve 1 – TANSELİ kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Sürpriz olarak; 2 – YAĞMURCAN , 8 – GIPSY DANCER , 9 – MY NERİS ve 3 – ELİFCAN'ı yazarak günün ganyanını bulmaya çalışabiliriz.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 3 – ADALI HALİL ve 4 – SİNGAPORE PRENSİ kapışmasından bakalım kim birincilik ile ayrılacak… Tabi birde 5 – ŞÜKRANIN OĞLU var, müsade edecek mi bu ikiliye yoksa aralardan bir yol bulup birinciliğe ortak mı olacak izleyip göreceğiz.

5. KOŞU: RİDANİYE KOŞUSU ile 4 ve Yukarı Arapların GR-3 mücadelesi için 1500 mt.'lik kum pistte start verilecektir. Çok karışık bir koşu olacağı kesin… 7 – YILMABAŞAR gönüllerin AGF'si olacak yine. Halis KARATAŞ bakalım bu defa getirebilecek mi ayrı konu. Rakipleri; 11 – SERHANTAY , 4 – FİRİKYA ve 3 – ENDEREFE'yi yazmadan kupon yapabilecek miyiz. Hepsi kocaman birer soru işareti… Hadi buyrun buradan yakın !

6. KOŞU: ​3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 yarışı ile ADANA'da tabela ayağı ekranlara gelecektir. 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pist koşusunda; Önceki yarışını hatırlayanlar vardır 1500 mt.'de yine ŞARTLI-4'de BÜYÜK AMED'i ve diğer rakiplerini geride bırakarak potoya uzanan 5 – KEMPES şimdi bültenlerin neredeyse sonuncu atı… Ben bültenlere inat A. KURŞUN idaresinde piste çıkacak olan 5 – KEMPES'i günün ilk banko safkanı olarak öneriyorum… Siz dilerseniz tek atmayın, yanına tuttuğunuz safkanları da ekleyin ama ben aşağıdan da baksam KEMPES, yukarıdanda baksam KEMPES çıkıyor… Aşağıdaki yarış bitiriş sıralamasınıda hatırlatmak istedim. Tamam ŞAHİNOĞLU gibi bir safkan gelmiş, şimdi… Ama start arası olması ve kilosu bana pek cazip gelmedi size geldiyse değerlendirmekte özgürsünüz elbette… 

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. Bu pist ve mesafede etkili yarış çıkararak 1.34.41'lik bitiriş derecesine sahip olan 4 – MASCHERANO alternatif banko olarak kuponlara yazılabilir. En ciddi rakibinin 5 – SAKE BOMB olacağınıda belirtmek isterim.

20 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – BÜYÜK LODOS // 8 – 4 // 7

2. AYAK: 5 – 11 – 4 – 1 // 2 – 8 – 9 – 3

3. AYAK: 3 – 4 // 5

4. AYAK: 7 – YILMABAŞAR // 11 – 4 – 3

5. AYAK: 5 – KEMPES (BANKO)

6. AYAK: 4 – MASCHERANO // 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.