2 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILISI

2 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILISI

2 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. Altilim.net olarak; ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 15:00'de başlayacağını belirtmek isteriz. Bol Şanslar Dilerim…

2 ŞUBAT PERŞEMBE günü İzmir Şirinyer Hipodromunda 6 koşulu gece yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 5. Koşu'da; "KEMERALTI ÇARŞISI KOŞUSU" olacaktır. 2 ŞUBAT PERŞEMBE (02.02.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şöyle olacaktır;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR Şirinyer Hipodromunda ALTILI GANYAN heyecanı için ilk start verilecektir. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 1 – FANİZAN bu pist ve mesafede iyi yarışlar çıkarıyor bu yüzden öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Rakip olarak illa bir safkan yazmak istersneiz; 7 – GAYEMSU diyeceğim… Uzayan mesafede nasıl bir yarış sergileyeceğini bilemediğim ama bültenlerinde please safkanı olarak bize gösterilen 2 – KURALSIZ'ı ben sonraki şanslı safkan olarak değerlendirilebileceğini düşünüyorum. Ama baştada belirttiğim gibi bu kurgu tamamen FANİZAN üzerine kurulmuştur. Onun eksik koşması halinde diğer safkanların koşuyu lehine çevirebileceğini belirtmek isterim.

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 4 ve Yukarı Arap atların 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 yarışta; 6 – SULTANPELİN ve 3 – LALUŞ öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. Daha sonra rakip olarak geniş oyunlara; 4 – NEVVARE , 9 – ÜNÜBOL ve 5 – İÇİL (8 ile eküri) eklenebilir.

3. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağında ise; 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ekranlara gelecektir. Kalitesi ve grubun üstünde olarak gördüğüm 1 – MEHMET ABİ günün ilk banko safkanı olarak önereceğim isimdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusu 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için bahis yapacak yarışseverlerimiz bu koşudan itibaren oynamaları gerekir. Açıkcs burada bulunan 5 safkanının da geliri var… Çünkü her yarışta farklı isimlerin kazandığını gözlemledim. O yüzden riske girmeden HAŞMET'in H'si diyelim… (HEPSİ)

5. KOŞU: KEMERALTI ÇARŞISI KOŞUSU  İZMİR'de günün önemli yarışı olan bu koşuda; 4 ve Yukarı Arap safkanların 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri KV-8 mücadelede; Herkes 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR'ü tek atacak yine ama ben 5 – YOL BULAN'ın mesafesinde koşmasından ötürü ciddi rakip olabileceğini düşünüyorum.

6. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz günün son startında; 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-16 yarışı için start verilecektir. Bu kadar hazır bir safkanı da getiremezler yapmaz diye düşünüp 6 – FAST FLYING STAR'ı günün bir diğer bankosu olarak yazabiliriz.

2 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 1 – FANİZAN // 7 // 2

2. AYAK: 6 – 3 // 4 – 9 – 5

3. AYAK: 1 – MEHMET ABİ (BANKO)

4. AYAK: HEPSİ (5 AT)

5. AYAK: 1 – 5

6. AYAK: 6 – FAST FLYING STAR (BANKO)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
13 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir