2 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILISI

2 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. Altilim.net olarak; ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 15:00'de başlayacağını belirtmek isteriz. Bol Şanslar Dilerim…

2 ŞUBAT PERŞEMBE günü İzmir Şirinyer Hipodromunda 6 koşulu gece yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 5. Koşu'da; "KEMERALTI ÇARŞISI KOŞUSU" olacaktır. 2 ŞUBAT PERŞEMBE (02.02.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şöyle olacaktır;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR Şirinyer Hipodromunda ALTILI GANYAN heyecanı için ilk start verilecektir. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 1 – FANİZAN bu pist ve mesafede iyi yarışlar çıkarıyor bu yüzden öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Rakip olarak illa bir safkan yazmak istersneiz; 7 – GAYEMSU diyeceğim… Uzayan mesafede nasıl bir yarış sergileyeceğini bilemediğim ama bültenlerinde please safkanı olarak bize gösterilen 2 – KURALSIZ'ı ben sonraki şanslı safkan olarak değerlendirilebileceğini düşünüyorum. Ama baştada belirttiğim gibi bu kurgu tamamen FANİZAN üzerine kurulmuştur. Onun eksik koşması halinde diğer safkanların koşuyu lehine çevirebileceğini belirtmek isterim.

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 4 ve Yukarı Arap atların 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 yarışta; 6 – SULTANPELİN ve 3 – LALUŞ öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. Daha sonra rakip olarak geniş oyunlara; 4 – NEVVARE , 9 – ÜNÜBOL ve 5 – İÇİL (8 ile eküri) eklenebilir.

3. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağında ise; 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ekranlara gelecektir. Kalitesi ve grubun üstünde olarak gördüğüm 1 – MEHMET ABİ günün ilk banko safkanı olarak önereceğim isimdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusu 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için bahis yapacak yarışseverlerimiz bu koşudan itibaren oynamaları gerekir. Açıkcs burada bulunan 5 safkanının da geliri var… Çünkü her yarışta farklı isimlerin kazandığını gözlemledim. O yüzden riske girmeden HAŞMET'in H'si diyelim… (HEPSİ)

5. KOŞU: KEMERALTI ÇARŞISI KOŞUSU  İZMİR'de günün önemli yarışı olan bu koşuda; 4 ve Yukarı Arap safkanların 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri KV-8 mücadelede; Herkes 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR'ü tek atacak yine ama ben 5 – YOL BULAN'ın mesafesinde koşmasından ötürü ciddi rakip olabileceğini düşünüyorum.

6. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz günün son startında; 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-16 yarışı için start verilecektir. Bu kadar hazır bir safkanı da getiremezler yapmaz diye düşünüp 6 – FAST FLYING STAR'ı günün bir diğer bankosu olarak yazabiliriz.

2 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 1 – FANİZAN // 7 // 2

2. AYAK: 6 – 3 // 4 – 9 – 5

3. AYAK: 1 – MEHMET ABİ (BANKO)

4. AYAK: HEPSİ (5 AT)

5. AYAK: 1 – 5

6. AYAK: 6 – FAST FLYING STAR (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.