2 ŞUBAT 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 2 Şubat 2016 Salı günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 – FLAME ANGEL ve iyi bir start çıkışı ile 11 – THUNDER BUDDY arasında gördüğüm bir yarış sonlarda kuvvetli gelebilirse koşunun favorisinede 10 – STAR GIRL bir çarpı atmakta yarar var sanırım. 1 – AKYAZILI DİLA sürpriz şansına sahiptir.

2. KOŞU: 1 – YÖRÜK BEYİ koşunun en şanslı ismi 3 – TEK TABANCA bu atın en sert rakibidir.

3. KOŞU: Türüt aşiretini  (!) büyük olasılıkla padokta 1 – TÜRÜTCAN’ın zaferini kutlarken göreceğiz yanlız kilo problemi var kazanması kolay gibi gözükmüyor. 6 – OCEAN LOWER çok sert rakibi görümünde. 2 – KÜLÜNK SULTAN, 4 – FEVRONYABAY, 7 – SKYLANDER hata kollayacak isimler ya 1 – TÜRÜTCAN ya tek yada bu saydığım isimleri yazmak zorundasınız.

4. KOŞU: 4 – SEVEN AND SEVEN tek yazılabilir. Şartlar onun lehine gözüküyor.

5. KOŞU: 1 – LEO ilk atım kilosu fazla olmasa tek bile geçilebilirdi 7 – SOYBAŞ, 8 – SO HELP ME GOD sıkı rakipleridir gördüğünüz gibi ilk olarak sürpriz atların isimlerini yazdım sürprize müsait bir koşu ama puanlı atları yazmakta gerekir bunlarda 6 – OĞLUM OZAN ve 3 – CHARMİNG STORM.

6. KOŞU: 4 – CANKOPARAN ilk atım 5 – UNUTULMAZ, 13 – RUHUM ekürilerden 7 – KÜÇÜKPRENS ve kilo problemine rağmen koşunun favorisi 2 – ALİ RUHİ yazılabilecek atlar bana göre.

 

KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 11 – 10 //// 1

2.AYAK: 1 – 3

3.AYAK: 1 //// 6 //// 2 – 4 – 7

4.AYAK: 4 – SEVEN AND SEVEN

5.AYAK: 1 – 7 – 8 – 6 – 3

6.AYAK: 4 – 5 – 13 – 7 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.