2 OCAK 2017 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA'da 2 OCAK 2017 PAZARTESİ günü 7 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat: 18:00'da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

2 OCAK 2017 PAZARTESİ gecesi izleyeceğimiz URFA at yarışı programı 7 koşu ile ekranlara gelecektir. 2 OCAK 2017 (02.01.2017) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 yarışı ile URFA Hipodromunda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE için ilk start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 1 – CHEAT bu koşu ile ilgili oyun yapacak dostlarımıza tek önerimizdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; Son koşusunda MAIDEN'a bu pist ve mesafede 1.35.84'lük derece ile veda eden 7 – SULTANDAN (4 ile eküri) koruduğu formu ile yine birincillğe en yakın gördüğüm isimdir. 1 – ÇILGIN EKİP ve 2 – MATADOR YAŞAR ise hata kollayacak en ciddi rakiplerdir. Sürprizi ise 5 – BİHRUZ ve startta oyalanmaz ise 6 – PANZEHİR yapabilir.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyununun ilk startı verilecektir. Aynı zamanda günün ganyanınıda bu koşu belirleyecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 1.18.09'luk derecesi ile ilk göze batan isim 5 – SUN OF RACING oluyor… Biraz incelediğimde BARBEL, FANAA ve BOLT RUNNER gibi safkanların arkasında yarışı bitirdiğini görüyorum… Lakin son yarışını hiç anlamadığım şekilde tabela dışında kalması beni şüphelendirmiyor değil. Tabiki herşey olabilir son yarışını uyumlu olmadığı bir binicisi ile gerçekleştirmiş, şimdi sevdiği jokeyi M.F.ASLAN tekrar devralmış durumda. Öncelikli olarak belirtmek isterim ki ben genelleme yaparak çıkarıyorum buraya tahminleri, siz aklınıza yatan safkanlara öncelik verin. Bu önerdiğim safkanın yanına elbette ki rakip yazacağız tek atmak biraz riskli… 11 – DİŞİDİ , 3 – DUMRUL , 10 – ATAÇ GIRL ve 9 – ASİ KURT ekleyerek sağlama alabiliriz. Sürpriz için; 7 – YAVUZOĞLU , 1 – CREOLE SWING ve 6 – TİLKİ geniş kuponlarda yer verilebilecek safkanlardır.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-5 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Uzun süredir start almamış safkanlarında bulunduğu bu yarış karışmaya müsait olarak gördüğüm bir koşudur… Başta grubun üzerinde olduklarını düşündüğüm 11 – TIME FEEL ve 4 – ORADINARO (8 ve 13 ile eküri) vermiş oldukları start arasından etkilenmezlerse kazanmaya en yakın safkanlardır. Eksik koşmaları halinde ise; Urfa'da başarılı yarışlar sergileyen 3 – LION ROCK başta olmak üzere, 1 – ATAŞTACUS ve 2 – CONCRETE ciddi rakip olacaktır… Sürprizi ise; 5 – STAR OF ROCK ve 6 – VICTORY CHARM gerçekleştirebilir, dikkat…

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu ise 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; 4 – LADY ALEN günün ilk banko safkanı olarak önerimdir.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi TABELA AYAĞINDA ekranlara gelecektir. 3 Yaşlı İngiliz atların katılımı ile 1200 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 3 – FIRST CHANCE , 5 – SON OF SOUL ve 2 – BORBORE ayrımsız olarak kuponlarda değerlendirilmelidir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 yarışı ile URFA'da günün son startı verilecektir. 1700 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 11 – TEK ZULUT her ne kadar grubun üzerinde bir safkan olsada vermiş olduğu start arasından ötürü güvenip banko olarak yazamadım. Lakin küçük kuponlar riske girerek tek bırakabilirler. Sadece eksik koşması halinde rakinin 1 – PALA TUMBUL olacağını düşünüyorum.

2 OCAK 2017 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 7 – SULTANDAN // 1 – 2 // 5 – 6

2. AYAK: 5 – SUN OF RACING // 11 – 3 – 10 – 9 // 7 – 1 – 6

3. AYAK: 11 – 4 // 3 – 1 – 2 // 5 – 6

4. AYAK: 4 – LADY ALEN (BANKO)

5. AYAK: 3 – 5 – 2

6. AYAK: 11 – TEK ZULUT // 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.