2 OCAK 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 2 OCAK 2017 Pazartesi günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 14:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

PAZARTESİ günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu program bulunmaktadır. 2 OCAK 2017 (02.01.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-2 koşusu 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Bu koşu ile BURSA Hipodromunda ALTILI GANYAN'ın ilk ayağı için start verilecektir. Koşuya katılacak olan 4 Yaşındaki 7 Arap atı arasındaki çekişmede öncelikli olarak tuttuğum belirli bir safkan göremedim. Çünkü; Her koşuda farklı farklı isimlerin birbirlerini geçtiklerini gördüm. 2 – ASİDİCLE koşunun favorisi konumunda ama rakipleri dişli olduğundan bu safkanın kolay bir yarış çıkarmasına müsade edeceklerini sanmıyorum. Güvenenler elbetteki tek atabilirler sonuçta şans ve kısmet işi neyin ne olacağını koşu bittikten sonra görebiliyoruz. Burada ciddi rakip konumunda gördüğüm safkanlar ise; 5 – PELENİNKIZI , 3 – GÜLYÜZ ve 7 – ÖLÜ DENİZ kuponlara eklenerek sigortalı bir ilk ayak izlemek daha doğru olur diye düşünüyorum. Yani ya herro ya merro diyip ASİDİCLE'ye sığınılacak ya da bu safkanlar ayrımsız bir şekilde kuponlara yazılacak… Karar yarışseverin diyelim bir sonraki ayağa geçelim.

2. KOŞU: DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Aynı zamanda günün ganyanını bulmaya çalışacağımız bu koşuda; 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Daha ilk yarışında BURSA'da 1400 mt.'lik kumda gerçekleştirdiği yarışında 1 BOY startta oyalanmasına rağmen METANET'in arkasından ikinci olarak pistten ayrılan 6 – GREEN HOPE arkasındaki en yakın rakibine 4.5 BOY fark atmıştı… Şimdi hem geç çık hem gel ikinci ol hemde arkandakine neredeyse uzak fark at. Bu atın geleceği parlak dostlar. Tamam şuna katılırım şimdi mesafe 1200 mt. aynı sprinti atabilecek mi atamayacak mı yoksa startta bu defa 1 BOY yerine 2 BOY oyalanırsa ne olacak veya düzgün bir çıkış yaparsa nasıl bir yarış izletecek bizlere bunu o vakit göreceğiz. Daha ilk koşusunda start problemi yaşamış olması yarış hayatında sürekli bu problemin olacağını göstermez neyse lafı uzatmayayım fazla ben birde bu safkanın 1400'ü bitiriş derecesini paylaşayım sizinle 1.30.40… Burada en ciddi rakibi olarak önceki koşuda hemen bu safkanın arkasında kalarak pistten üçüncü olarak ayrılan 3 – EKATERINA'yı yazmanızı öneririm. Geniş kuponlara ise; 4 – ERŞEN ve 8 – KÜLÜNK HANIM ekleme yapılabilir. Sürprize açık mı değil mi bu koşu derseniz; Günün ganyanı olmasından ötürü biraz pimpiriklenmedim değil hani. Gözüme takılan sürpriz yapabilecek safkanlar ise; 5 – EVERDEANE ve 9 – LA REYNA oldu, incelemek ve yazmak size kalmış.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek yarışta; Birbirine denk güçte safkanların start alıyor olması işi zorlaştırdı… Bu yüzden hiç riske girmeden HEPSİ diyerek geçmek istediğim bir koşu. Hangisini dışarıda bıraksan o gelebilecekmiş gibi duruyor.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 koşu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Bu koşuda; 3 – GÖKBAKIR (6 ile eküri) günün ilk banko safkanı olarak tuttuğumu belirtmek isterim. Ne kadar incelediysem hep oklar GÖKBAKIR'a döndü… Bende vardır bunda bir kısmet diyerek BANKO seçtim. Siz yinede inceleyin, ölçün ve biçin ona göre kafanıza yatarsa değerlendirin… Son koşularından sonra kilo indirimi uygulandığını hatırlatmak isterim.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-7 yarışı 2000 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Burada galopları incelediğimde 1000'i 1.02 ve 1200'ü 1.15 yapan 3 – FRATELLI en iyi isim olarak önplana çıkıyor. Bu defa Murat GÜNDÜZELİ ile hafif kilo avantajını lehine çevirebileceğini düşündüğümden günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların 1300 mt.'lik kum pistteki ŞARTLI-3 mücadelesi ile BURSA'da günün son startı verilecektir. Yarış hayatında start aldığı 4 koşunun 4'ünüde kazanma başarısı gösteren 2 – GOLD FOOT bir diğer alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Fakat olurda altılı biraz kıpırdasın, para versin derseniz rakipleri olarak; 5 – SELLY ve 3 – ONTUĞ'u kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.

2 OCAK 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – ASİDİCLE // 5 – 3 – 7

2.AYAK: 6 – GREEN HOPE // 3 // 4 – 8 // 5 – 9

3.AYAK: HEPSİ (5 AT)

4.AYAK: 3 – GÖKBAKIR (BANKO)

5.AYAK: 3 – FRATELLI (BANKO)

6.AYAK: 2 – GOLD FOOT // 5 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.