2 OCAK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL’da bizleri kolay gibi görünen ama aslında zorlu bir program bekliyor. Favorilerin ağır olduğu yarışlarda süpriz sonuçların doğabilmesi muhtemel. İSTANBUL 2 OCAK 2016 programı şöyle; 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – DAYIM BENİM ve 4 – SATEN arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

2. KOŞU: 1 – KOVADA’nın bu rakiplerini geçmesini bekliyorum bu ata en yakın rakip olarak 8 – ŞAHİNTER ve 5 – KARACABEYASLANI’nı görüyorum.

3. KOŞU: 6 – KALINGRAD , 1 – AGEAN , 7 – RADİKAL STORM sırasını bekliyorum koşunun sürprizi 4 – HILL HEAD.

4. KOŞU: 9 – YARAMAZ ÇOCUK ve 1 – CAPTAN PITT arasındaki mücadele koşunun birincisini tayin eder. sürpriz at ise 5 – SHERE KHAN olur.

5. KOŞU: Eküri koşma avantajıyla 4 – KATRE ilk şans verdiğim isim tek olabilir (ekürisi 7 – UÇAN) daha sonra 8 – VELİCAN KIZI bu ata rakip olabilecek safkan olarak gözüküyor KV-6 yarışlarında daha önceki istatistiklere göre 6 – TAHİRE ve 10 – GÜZELKAYA çok sürprizde gelebilecek atlardır.

6. KOŞU: Sırası ile 3 – IMMORTAL TURK , 1 – DESERT LION , 6 – LİRA LİRA ve 4 – KUBANGO başarılı olabilecek safkanlardır.

7. KOŞU: İlk atım usta binicisi ile 11 – SEDDIFI. Son ayak olması itibarı ile çok at yazmak isteyenler 15 – PARLERA , 1 – LADY FALCON , 10 – FLIGHT ATTENDANT , 3 – PAN AMORE’yi değerlendirebilirler.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.