Loading...

2 OCAK 2016 – İSTANBUL BY HİKO

2 OCAK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL’da bizleri kolay gibi görünen ama aslında zorlu bir program bekliyor. Favorilerin ağır olduğu yarışlarda süpriz sonuçların doğabilmesi muhtemel. İSTANBUL 2 OCAK 2016 programı şöyle; 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – DAYIM BENİM ve 4 – SATEN arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

2. KOŞU: 1 – KOVADA’nın bu rakiplerini geçmesini bekliyorum bu ata en yakın rakip olarak 8 – ŞAHİNTER ve 5 – KARACABEYASLANI’nı görüyorum.

3. KOŞU: 6 – KALINGRAD , 1 – AGEAN , 7 – RADİKAL STORM sırasını bekliyorum koşunun sürprizi 4 – HILL HEAD.

4. KOŞU: 9 – YARAMAZ ÇOCUK ve 1 – CAPTAN PITT arasındaki mücadele koşunun birincisini tayin eder. sürpriz at ise 5 – SHERE KHAN olur.

5. KOŞU: Eküri koşma avantajıyla 4 – KATRE ilk şans verdiğim isim tek olabilir (ekürisi 7 – UÇAN) daha sonra 8 – VELİCAN KIZI bu ata rakip olabilecek safkan olarak gözüküyor KV-6 yarışlarında daha önceki istatistiklere göre 6 – TAHİRE ve 10 – GÜZELKAYA çok sürprizde gelebilecek atlardır.

6. KOŞU: Sırası ile 3 – IMMORTAL TURK , 1 – DESERT LION , 6 – LİRA LİRA ve 4 – KUBANGO başarılı olabilecek safkanlardır.

7. KOŞU: İlk atım usta binicisi ile 11 – SEDDIFI. Son ayak olması itibarı ile çok at yazmak isteyenler 15 – PARLERA , 1 – LADY FALCON , 10 – FLIGHT ATTENDANT , 3 – PAN AMORE’yi değerlendirebilirler.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.