2 OCAK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 2 OCAK 2016 CUMARTESİ AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Bu koşuda benim ön planda tuttuğum safkan 4 – SATEN ilk atım olacaktır. Rakip düşünenler; 5 – FLY TIME , 1 – DAYIM BENİM ve 3 – MARK HOLMES arasından seçim yapabilirler. Öncelik sıralamam SATEN ve FLY TIME olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – KOVADA , 5 – KARACABEYASLANI , 8 – ŞAHİNTER ve 9 – ZEUS ile bu ayağı geçmeyi düşünüyorum…

3. KOŞU: 4 – HILL HEAD burada MAIDEN’a veda edecek ilk isim olarak göze çarpıyor. Lakin terslik olursa devreye girecek isimler ise; 7 – RADIKAL STORM , 3 – GRAN EMPORIUM ve 1 – AEGEAN olacaktır.

4. KOŞU: 5 – SHERE KHAN , 9 – YARAMAZ ÇOCUK (3 ile ekürü) , 10 – KECHICHE ve 1 – CAPTAIN PITT bu koşuya yeterlidir.

5. KOŞU: Galoplardan baktığımda gözüme takılan isim 1000’i 1.08 yapan 6 – TAHİRE , koşulara göre baktığımda ise 8 – VELİ CAN KIZI çıkmaktadır. Bu iki isimi kuponlarda bulundurmak gerekir. Normal şartlarda VELİ CAN KIZI tek bile yazılabilir ama son galoplarında TAHİRE’de gelişmeler olduğu apaçık ortada…

6. KOŞU: 1 – DESERT LION ve 4 – KUBANGO yarışın önde gelen isimleri. Eğer normal bir MAIDEN yarış olursa bu iki safkandan birisi potoya kendini atar. Ters bir MAIDEN olursa; 10 – YUSUFHAT ve 6 – LİRA LİRA devreye girebilirler.

7. KOŞU: 11 – SEDDIFI günün bankosu olacaktır…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.