2 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 2 OCAK 2016 CUMARTESİ AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Geçen ki koşusunda tek sunduğumuz 1 – BAŞKENTLİM 55 kg’dan 59.5 kg çıkmış Etkilenmez ise gene UZAK ARA çekecektir. Ama kilodan etkilenip yarışa adapte olamazsa bu sefer 3 – ÇAKIRCELEP yarışı lehine çevirebilir.

2. KOŞU: 7 – UÇARLIM , aynı jokeyi ile bir önceki yarışında bu pist ve mesafede kazanmayı başarmıştı. Şimdi verdiği kilo sayesinde tekrar birinciliğe en yakın safkan olacaktır. 

3. KOŞU: 4 – KIRIM BEYİ ve 5 – KIZILTUĞ bu yarışın birincisini belirleyecektir. KIRIM BEYİ bu pist ve mesafeleri seven bir safkan olsa da burada KIZILTUĞ ciddi rakibi olacaktır. Geniş kupon yapanlar bu ayakta favorileri yıkmak isterlerse süpriz önerim; 1 – ATEŞ KRALLIĞI ve 6 – TAŞKIR olacaktır.

4. KOŞU: Az atın koştuğu bu ayakta tehlikeye merhaba dememek için HEPSİ demek istiyorum. Çünkü; tek atamayacağım bir koşu, tutup da iki at ile geçsem yarış başlayınca üçüncü ve dördüncü atlardan birisi gelse pişmanlık duyacağım bir yarış olur. O yüzden dört tane at koşuyor zaten kapatalım ne gelirse şansımıza deriz…

5. KOŞU: 1 – ABRAJ , 2 – CAMELOT ve 3 – MY HEART ilk olarak kuponlarda bulunması gereken safkanlardır. 4 – AKINŞAH ve 7 – ORADINARIO ise bu üç safkanın ciddi rakibi olabilir.

6. KOŞU: 10 – NEZİRKHAN günün bankosu olacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.