2 NİSAN 2019 – KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNİ

2 NİSAN 2019 SALI günü KOCAELİ KARTEPE Hipodromunda 6 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

2 Nisan 2019 Cuma KOCAELİ programının 27. Yarış gününde 6 koşu ekranlara gelecektir. 2 NİSAN 2019 (02.04.2019) Kocaeli at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15/DHÖW mücadelesi ile KOCAELİ’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 2 – ŞİMŞEKKRAL , 1 – FEYAT BABA , 6 – KELEŞHAN ve 5 – LAZ OĞLUM (7 ile eküri) bu ayağın kazanması en muhtemel safkanlardır. 

 2. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusuyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Kendisinin zor bir safkan olduğunu biliyoruz ama burada uygun grubu bulmasından ötürü ilk şans tanıyacağımız isim olan 1 – BAFRALI‘yı risk almayı sevenler kuponlarına banko yazabilirler… Rakip arayanlar ise; 2 – BOSS TO POISON gözardı etmesinler diyelim.

 3. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz atların sahaya çıkacağı 1500 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 6 – DUKE OF ISTANBUL ve 1 – KARA HİSAR çalışmalarımızda önplana çıkardığımız safkanlar olup, eksik koşmaları halinde 2 – RASİMBEY‘in hata affetmeyeceğini belirtebiliriz… 

 4. KOŞU KARTEPE KOŞUSU AÇIK A-3/DHT mücadelesi ile ÜÇLÜ GANYAN oyununun ilk ayağını seyredeceğiz. 1700 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 4 Yaşlı 4 Arap atının birincilik mücadelesini seyredeceğiz. Pisti yadırgamaz ise bütün şartların lehine olduğu mücadelede; 3 – MEMDUHAĞA, koruduğu formu ve etkili pilotuyla günün ilk banko atı olarak önerimizdir. 

 5. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların start alacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-3/DHÖW/Dişi yarışı, tabela ayağının başlangıç ayağını oluşturmaktadır. Burası tehlikeli… 5 atın 5’ininde geliri var. Bu yüzden HEPSİ diyerek rahat bir nefes alalım…

 6. KOŞU Kocaeli altılı ganyan programında günün son startı HANDİKAP-15/DHÖ koşu için verilecektir. 5 ve Yukarı 12 Arap atının katılacağı 1400 metrelik kum pist çekişmesinde; Sevdiği pist ve mesafede 4 – CABBARREİS anlaştığı binicisi Hışman ÇİZİK ile günün bir diğer bankosu olarak şablonda yer vereceğimiz safkandır… 

2 NİSAN 2019 – KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Kocaeli banko altılı

  1. AYAK: 2 – 1 – 6 – 5
  2. AYAK: 1 – BAFRALI // 2
  3. AYAK: 6 – 1 // 2
  4. AYAK: 3 – MEMDUHAĞA (BANKO)
  5. AYAK: HEPSİ 
  6. AYAK: 4 – CABBARREİS (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.