2 NİSAN 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

2 NİSAN 2019 SALI günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

2 Nisan 2019 SALI (02.04.2019) ADANA 39. Yarış gününde 8 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW mücadelesi ile ADANA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1800 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 8 safkanın birincilik çekişmesini izleyeceğiz. 3 – DİREKTÖR , 2 – ÇELİKKARDEŞLER ve 6 – SEVMURAT burada birinciliğin güçlü adayları olarak gözükmektedir. 

 4. KOŞU 4 ve Yukarı 13 İngiliz atının katılacağı ŞARTLI-3 koşu ise BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1900 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 7 – ROYAL AVSAR , 1 – TEKDALIN İZİ , 4 – ÖZDEMİR ve 6 – NAUGHTY BOY kuponlara ayrımsız yazılmasını öneririz.

 5. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16/DHÖW yarışıyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını izleyeceğiz. 4 Yaşlı 8 Arap safkanın sahaya çıkacağı bu zorlu mücadelede; 2 – DORU YİĞİT ve 4 – ZÜBEYİR arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyoruz. 

 6. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14 mücadelesi ise, ÜÇLÜ GANYAN oyununun ilk ayağını oluşturacaktır. 7 safkanın katılacağı birincilik çekişmesinde; Grubun formda safkanı 1 – KARADERVİŞ günün ilk bankosu olarak şablonda yer vereceğimiz isimdir. 

 7. KOŞU : Adana altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde; Günün bir sonra ki MAIDEN/DHÖW koşusu ekranlara gelecektir. 1800 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 3 – DEMAN OĞLU , 6 – SIRAÇAĞA , 9 – TATVER ve 7 – FINDIKKIZI‘nı birinciliğe yakın gördüğümüzü belirtmek isteriz.

 8. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesiyle birlikte program üzerindeki günün son startı verilecektir. 2100 metrelik uzun mesafeli çim pistte yapılacak zorlu sınavda; Yanılmıyorsak geçen ki koşusunda da banko verdiğimiz 6 – İDEALİST beklenenin dışında bir yarış sergiledi… Lakin bu grupta 9 – YIRTLAZ ile birlikte kuponlara yazılarak sağlam bir kurgu oluşturulabilir.  

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

2 NİSAN 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 3 – 2 – 6
  2. AYAK: 7 – 1 – 4 – 6
  3. AYAK: 2 – 4
  4. AYAK: 1 – KARADERVİŞ (BANKO)
  5. AYAK: 3 – 6 – 9 – 7
  6. AYAK: 6 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.