2 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI (BY HİKO)

2 MAYIS 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 2 Mayıs 2016 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçecek olan bu koşuda ilk defa kocaeli pistinde koşacak olmasına rağmen ve 3 tamerinoğlu yavrusundan biri olan  7 – SIRACA il atım bu atın ilk ve sert rakibi 8 – ULAKÇI (ek.2-GÖKBAKIR) ekürileridir.Tabelanın diğer şanslı isimleri önde iyi bir tempo yakalayabilirse 4 – KORALAY ve bu mesafede kazandığı koşudaki gibi sprint mesafesini ayarlayabilirse koşunun favorisi 1 – BAŞKAYNAK sürpriz ise etkili jokeyi ile 6 – BÜREBEY olur.

2. KOŞU: Uzun bir aradan sonra Kocaeli pistine çıkacak olan 3 – ATEŞ KUŞU alternatif bankomdur aksaması durumunda ise işler çok karışır ve koşu sürprizle sonuçlanabilir sürpriz için en ideal iki safkan 4 – OVA KARTALI yanlız bu safkanın ilgilileri hem doğu illeri hariç her ilde koşturuyor ve her defasındada değişik jokey bindiriyorlar bu safkana ama yinede tabeladan düşmüyor dikkat ! ikinci sürpriz isim ise 7 – ZAPPA vede Adana pistinde koşunun favorisi ateş kuşuna üstünlük sağlamış olan 1 – AKINŞAH (yanlız bu safkanda kocaelide ilk defa start alacak pist ters gelebilir)

3. KOŞU: 3 – KOMSHU benim koşudaki favorim bu atın en sert rakibi İstanbuldan ayağının tozu ile Kocaeliye gelip güzel bir yarış kazanan 5 – AUF WIEDERSEHEN olur birlikte yazılması iyi olur bu atların hatasından ise etkili jokeyi ile 6 – LA BOHEME yararlanabilir.

4. KOŞU: İlk defa koşacak olmasına rağmen kusursuz hazırlıklarıyla dikkat çeken 3 – KAPTANTOR benim ikinci alternatif bankomdur. Koşudaki en önemli rakibi koşunun tek koşu gören tayı 4 – SAHRA SULTAN olacaktır.

5. KOŞU: 3 – KIZILHAN Bana göre günün bankosudur

6. KOŞU: Uzun bir aradan sonra Kocaeli pistinde ikinci defa koşacak olan 1 – BARDO bilinen stiliyle önde uzak ara yapıp koşuyu kazanmak isteyecektir.Yanlız bu safkana kendisi gibi kısa bir Kocaeli macerası olan 4 – MIZZEN OF TURKEY ve ilk defa Kocaeli pistinde göreceğimiz 7 – KING DROK sert gelebilir sürprizi ise 5 – BÜYÜK AMED’den bekliyorum.

2 MAYIS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 7 – (8/2) // 4 – 1 – 6

2.AYAK: (alternatif banko) 3 – ATEŞ KUŞU // 4 – 7 -1 

3.AYAK: 3 – 5 // 6

4.AYAK: (alternatif banko) 3 – KAPTANTOR // 4 

5.AYAK: 3 – KIZILHAN Bana göre günün bankosudur

6.AYAK: 1 – 4 – 7 // 5

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this


SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "2 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI (BY HİKO)"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
ökkas iyiekici

bencede kocaelinde yedi ile başlar altılı yedi ilede biter.

wpDiscuz